Twoje Miasto Przeworsk

Internetowy portal informacyjny Twoje Miasto Przeworsk – mojprzeworsk.pl został założony w 2011 r. i prowadzony do 2021 roku przez Aurelię Kubas – redaktor naczelny portalu Twoje Miasto Przeworsk.

Działalność portalu opiera się na prezentacji wydarzeń i informacji z miasta Przeworska oraz powiatu.

Twoje Miasto Przeworsk na bieżąco informuje o sytuacji gospodarczo – politycznej, o wydarzeniach sportowych, kulturalnych, prowadzi blogi kulturalno-oświatowe, publicystyczne, publikuje felietony, recenzje, reportaże, artykuły autorskie, artykuły partnerów – sponsorowane i wiele innych informacji z życia codziennego mieszkańców Przeworska i okolic oraz jego historii.

Od 2022 roku nowym właścicielem i jednocześnie redaktorem naczelnym jest Tomasz Wajda, przedsiębiorca z przeworska, prowadzący firmę PPUH Tozamet.

Nowy właściciel postanowił kontynuować zamierzenia poprzednika, dostarczając czytelnikom najnowszych i aktualnych informacji, jednocześnie poszerzając ich zakres o historię miasta, zawierającą informacje historyczne z działu sportu, kultury, gospodarki, polityki, a w szczególności osób które znacząco przyczyniły się do rozwoju naszego miasta i okolic.

Serdecznie zapraszamy!!!

Z poważaniem Redakcja.