
Jawornik Polski uczcił rocznicę Konstytucji 3 Maja i Dzień Flagi. Relacja z uroczystości
Mieszkańcy Miasta i Gminy Jawornik Polski wspólnie uczcili najważniejsze majowe święta narodowe. Uroczystości zorganizowane przez burmistrza Łukasza Kawaliłę zgromadziły przedstawicieli parlamentu, władz wojewódzkich, wojska oraz liczne delegacje lokalnych organizacji. Obchody stały się manifestacją patriotyzmu oraz przywiązania do tradycji budujących tożsamość





















