Małgorzata Kogut – Gredys walczy o tytuł Mistrza Urody w Polsce!

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Małgorzata Kogut – Gredys walczy o tytuł Mistrza Urody w Polsce!

Już w poniedziałek, 7 września poznamy ogólnopolskich zwycięzców w jedenastu kategoriach plebiscytu MISTRZOWIE URODY 2020. Laureaci odbiorą prestiżowe tytuły i statuetki 19 września podczas Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych BEAUTY DAYS w Ptak Warsaw Expo – największego wydarzenia dedykowanego branży kosmetycznej i fryzjerskiej w Europie Centralnej.


Ogólnopolski plebiscyt MISTRZOWIE URODY rozpoczął się w połowie lipca. Laureaci najpierw zostali wybrani osobno w miastach i powiatach. W naszym powiecie bezwzględnie zwyciężyła Małgorzata Kogut-Gredys z gabinetu „Pąsowa Róża” w Przeworsku.  Następnie okazała się bezkonkurencyjna w  województwie, gdzie również zwyciężyła! Teraz przed Panią Małgorzata Kogut-Gredys walka o tytuł najlepszej w Polsce. Obecnie jest na 8 miejscu. 
Kandydaci, którzy otrzymają najwięcej głosów zdobędą tytuły NAJLEPSZYCH W POLSCE specjalistów w branży zdaniem klientów. 


Wszyscy kandydaci zachowali głosy zdobyte dotychczas w powiecie i w województwie. Finałowe głosowanie rozpoczęło się we wtorek, 1 września i będzie trwać do poniedziałku, 7 września o godz. 21.00.


-Zdobyłam już 1 miejsce jako Masażysta Roku województwa podkarpackiego i przeszłam do ogólnopolskiego finału w rozgrywkach o 1 miejsce w Polsce , w tym momencie jestem na 8 pozycji w kraju .Konkurs trwa do poniedziałku 7 września do godz. 21 


Głosować mogą zadowoleni Klienci i nie tylko wysyłając SMS na nr.72355 w treści wpisując mój numer startowy tj. FMR.11  Głosować można też przez klik na stronie www.nowiny24.pl/p/kandydat/1537523 Każdy SMS i każdy klik to jeden głos a wysyłać ich można dowolną ilość w zależności od zadowolenia klienta, za każdy głos opłata wynosi 2,46zł z vat . Całą rozgrywkę i obecną klasyfikację śledzić można na stronie www.nowiny24.pl/uroda-final Dziękuję z góry za każde wsparcie i pomoc- napisała Małgorzata Kogut-Gredys .


Partnerem akcji MISTRZOWIE URODY są Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne BEAUTY DAYS – największe w Europie Centralnej wydarzenie dedykowane branży kosmetycznej i fryzjerskiej. W tym roku targi odbędą się od 18 do 20 września. 

To doskonałe miejsce do promocji i sprzedaży swoich produktów i usług, poznania nowości oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. Targi Beauty Days są certyfikowane przez UFI, co potwierdza ich najwyższą jakość i czyni jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych na świecie.

TMP

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow