Koncertowo Na Rockowo – WOŚP 2023 Przeworsk

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Koncertowo Na Rockowo – WOŚP 2023 Przeworsk

Siema!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 31. Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia. Sztab WOŚP Przeworsk nr 6725 działający przy Miejskim Ośrodku Kultury im. Oskara Kolberga w Przeworsku ma przyjemność zaprosić na Finałowy koncert, który odbędzie się 29 stycznia 2023 roku od godz. 15:00 w sali widowiskowej MOK. Tegorocznym celem zbiórki jest walka z sepsą. Sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci. Dla przeżycia chorego, u którego wystąpiła sepsa, kluczowe jest jak najszybsze rozpoznanie i włączenie właściwego leczenia – optymalnie w ciągu pierwszej godziny.
W naszym sztabie zarejestrowanych zostało 36 wolontariuszy, którzy 29 stycznia 2023 roku kwestować będą na ulicach Przeworska, Kańczugi i okolic.

W programie koncertu występy:
– występy zespołów Muzyczny Świat – Szkoła Muzyki Rozrywkowej
– występy zespołów i solistów MOKVeloce, Veloce II, Dolce, Molto, Bemol 
– pokazy akrobatyki Sportowej: Anna Panek i Zofia Ruchel 
– pokaz Klub Sportów Walki KARIM
– pokazy BreakDance: grupa pod kierunkiem Darka Gnatka 
– licytacje WOŚP – m.in. gadżety 31 Finału (koszulki, czapka, kalendarze, kubki, plakaty), grafiki Henryka Cebuli, obrazy Agnieszki Wajdy, zdjęcie z autografem ELENI, zdjęcie z autografami zespołu „Baciary”, płyty Kapeli Podwórkowej „Beka”, płyty z autografem Piotra Bienkiewicza (The Firebones, Blues Super Session, Smooth Gentelmen), prace i obrazy Weroniki i Sabiny Pelc, oprawione prace fotograficzne Przeworskiej Grupy Fotograficznej, fotografie Przeworska wykonane za pomocą drona Tomasza Flaka oraz wiele innych, lista będzie aktualizowana na bieżąco, jeśli chcesz wspomóc tegoroczny CEL WOŚP weź udział w AUKCJI, podczas której możesz coś sprzedać (przekazać na aukcję) lub kupić i tym samym zasilić konto WOŚP, osoby zainteresowane sprzedażą proszone są o kontakt: MOK Przeworsk, tel. 16 648 79 11 wew. 21.
– pokaz LightShow Grzegorza Zycha
– głównym punktem koncertu będzie występ zespołów STACJA P oraz COPS – rockowe brzmienie to jest to na co wszyscy czekamy, zespoły na pewno rozpalą scenę do czerwoności, hity własne, covery zespołów polskich i zagranicznych, musicie tutaj być!

Oczywiście wstęp wolny ale proszę nie zapomnieć o dorzuceniu cegiełki do puszek naszych wolontariuszy.
Zapraszamy!

Źródło: MOK Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow