
Ważna nominacja w podkarpackiej służbie zdrowia! Dr Elżbieta Czyżyk nowym konsultantem wojewódzkim ds. neurologii dziecięcej
Wojewoda Podkarpacki Teresa Kubas-Hul powołała dziś dr n. med. Elżbietę Czyżyk na stanowisko konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie neurologii dziecięcej. Nominacja została przyznana na pięcioletnią kadencję. Dr Elżbieta Czyżyk jest cenionym specjalistą, zawodowo związanym z Klinicznym Szpitalem Wojewódzkim Nr 2 im.





















