
Kańczuga. Dzieci upiekły świąteczne pierniki. Każde dostało imienny słoik na słodkości
W Ośrodku Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze odbyły się drugie z cyklu warsztatów kulinarnych dla dzieci, zorganizowane w ramach projektu „Tradycyjny Festiwal Bożonarodzeniowy w Gminie Kańczuga”. W poniedziałek, 1 grudnia, piętnastu małych cukierników piekło i dekorowało tradycyjne, świąteczne pierniki.
















![Rusza Pływalnia Odkryta MOSiR w Przeworsku. Sezon startuje 27 czerwca [CENNIK]](https://mojprzeworsk.pl/wp-content/uploads/2026/06/06271.jpg)




