
Urzejowice. Ponad 30 litrów krwi zebrano podczas mikołajkowej akcji. Aż 12 osób oddało krew po raz pierwszy
W niedzielę w Urzejowicach odbyła się V edycja Mikołajkowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa, która zakończyła się ogromnym sukcesem. Jak informuje Gmina Przeworsk, do oddania krwi zgłosiła się blisko setka osób, a ostatecznie zebrano ponad 30 litrów tego bezcennego leku. Organizatorem wydarzenia
















![Rusza Pływalnia Odkryta MOSiR w Przeworsku. Sezon startuje 27 czerwca [CENNIK]](https://mojprzeworsk.pl/wp-content/uploads/2026/06/06271.jpg)




