Klub Sportów Walki „KARIM TEAM” – podsumowanie roku 2023

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Klub Sportów Walki „KARIM TEAM” – podsumowanie roku 2023

Rok 2023 był rokiem ciężkiej pracy, nieustających wyzwań, radosnych chwil i imponujących osiągnięć. Pomimo że nie wszystko poszło po naszej myśli to śmiało można stwierdzić że osiągnęliśmy sukces.

W trakcie tego intensywnego okresu nasi zawodnicy stanęli do rywalizacji na różnych płaszczyznach. KARIM-TEAM wziął udział w prestiżowych imprezach kickboxingu obejmujących Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Wojewódzkie, Ogólnopolskie Turnieje, Ligi K1, a także emocjonujące gale zawodowe MMA i K1.

Nasza drużyna zdobyła w sumie imponującą liczbę 36 medali, co świadczy o ich niebywałym zaangażowaniu i bardzo dobrym przygotowaniu do walk.

Poza imprezami sportowymi, nasz klub wiele pracy włożył w promocję sportu i zdrowego trybu życia. Prowadziliśmy zajęcia dla dzieci ze Szkoły Podstawowej NR 2, dzięki czemu zachęciliśmy dzieci do treningów sportów walki. Organizowane były liczne pokazy sportów walki dla lokalnej społeczności na imprezach okolicznościowych w naszym terenie oraz wspólne treningi integracyjne z innymi klubami w ramach wymiany doświadczeń.

W okresie wakacyjnym skupiliśmy się na regeneracji i odpoczynku przed następnym okresem startowym. Prowadziliśmy treningi na świeżym powietrzu na ośrodku MOSIR i grupowe zajęcia na basenie otwartym w Przeworsku. Podsumowaniem wakacji był wspólny wyjazd na spływ kajakowy do Radawy.

W grudniu jak co roku nasze dzieci odwiedził Mikołaj przynosząc wiele radości. Czas świąt był okresem przemyśleń, wzajemnego szacunku, śpiewania kolęd i składania sobie życzeń dzieląc się opłatkiem.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i ćwiczącym za ten pięknie przepracowany 2023 rok, za całą pomoc i zaangażowanie. Liczymy że kolejny rok przyniesie jeszcze więcej sukcesów.

Wasze osiągnięcia to duma dla całego klubu KARIM-TEAM!!!

Poniżej wybrane zdjęcia. Po więcej informacji zapraszamy na strony klubu.

Źródło: Karim-Team Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow