Mocarz z Maćkówki znów na podium!

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Mocarz z Maćkówki znów na podium!

Marcin Gierczak to wielki chłopak, dlatego odnosi potężne sukcesy! Mocarz z Maćkówki znów dźwignął ciężar, który przyniósł mu sukces! Dodatkowym aspektem jest fakt, iż 21-latek zajął miejsce na podium w kategorii seniorów! Teraz ma kolejne wielkie marzenie. Trzeba mu tylko trochę pomóc!

– 30 listopada brałem udział w Pucharze Świata XPC w trójboju siłowym. Zawody miały miejsce w miejscowości Skórzec, obok Siedlec. Zająłem tam 3 miejsce w kategorii seniorów do 33 lat (w wieku 21lat) z wynikami: przysiad 320kg, wyciskanie leżąc 185kg, martwy ciąg 320kg- pisze Marcin Gierczak. Chłopak w wyniku tego ogromnego sukcesu otrzymał kwalifikacje do jednych z najbardziej prestiżowych zawodów Arnold Sports Festival 2020 odbywających się w marcu w Columbus, USA. – Zawody te organizowane są przez samego Arnolda Schwarzeneggera. Niestety nie mogę sobie pozwolić na taki wyjazd, jednak rozpowszechnienie tej informacji bardzo pomogłoby mi w znalezieniu ewentualnych sponsorów. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc-dodaje chłopak.

Marcin zapewnia, że część kosztów związanych z wyjazdem pokryje sam, ale finanse to ciężar, którego może sam nie dźwignąć. Do pełni szczęścia potrzeba niewiele, bo cała suma związana z wyjazdem to kilka tys. zł.

Marcin odnowił już ogromne sukcesy. O jego osiągnięciach pisaliśmy tutaj:

http://mojprzeworsk.pl/2019/04/marcin-gierczak-mocarz-rekordem-polski/

http://mojprzeworsk.pl/2019/10/mocarz-mackowki-marcin-gierczak-znow-triumfuje/

Wierzymy, że znajdzie się sponsor, który pomoże spełnić marzenie Marcina Gierczaka, a przy okazji będzie się promował na koszulce tego wielkiego chłopaka… a miejsca jest sporo.

Marcinowi życzymy, by zawsze był w stanie unieść ciężar swojego sukcesu!

Powodzenia!

BO

 

Fot. Archiwum prywatne

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow