Sukces przeworskich pływaków na pływalni w Sanoku

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Sukces przeworskich pływaków na pływalni w Sanoku

W sobotę 27.02.2021r. na pływalni w Sanoku odbyła się Podkarpacka Liga Pływacka Dzieci. W zawodach wystartowała reprezentacja Orlika Przeworsk w składzie: Zuzanna Baj, Milena Drzystek, Tymon Zawadzki i Karol Słoma. Naszym zawodnikom zaprezentowali się bardzo dobrze. Wszyscy uzyskali swoje nowe rekordy życiowe. Zdobyliśmy dwa medale, złoty i brązowy. Karol Słoma triumfował w wyścigu na 100m stylem klasycznym z czasem 1:36.69. Brązowy medal z czasem 45,64s. na 50m stylem klasycznym zdobyła Zuzanna Baj. Bardzo dobrze technicznie popłynęła Milena Drzystek zajmując 4 miejsce z nowym rekordem życiowym w wyścigu na 100m stylem grzbietowym. Najmłodszy Tymon Zawadzki rywalizował z zawodnikami o rok starszymi od siebie. Nie przeszkodziło mu to zająć 8-go miejsca w wyścigu na 50m stylem grzbietowym (w swoim roczniku byłby drugi). 


Trenerów cieszy dobra forma naszych zawodników, mimo tego, że treningi są niesystematyczne i realizowane w niesprzyjających warunkach. Podobny sukces odnieśliśmy już w grudniu na zawodach w Kolbuszowej (złoty i brązowy medal Zuzi Baj). Ciężka praca wszystkich zawodników Orlika zaczyna przynosić efekty. Jest w tym ogromna zasługa rodziców, którzy stale dowożą dzieci na treningi do Jarosławia, Łańcuta, a w chwili obecnej do Sieniawy. Dziękujemy kierownictwu wymienionych pływalni, że zdołali wygospodarować dla nas miejsce do treningu.


Niestety od 11.03.2020r. nasza przeworska pływalnia jest stale zamknięta. Liczymy, że już niedługo to się zmieni i zostanie udostępniona społeczności Przeworska, a swoim wyglądem i wyposażeniem nas zaskoczy.


JC.

KP Orlik Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow