Młode przeworszczanki gwiazdami rzeszowskiej Resovii

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Młode przeworszczanki gwiazdami rzeszowskiej Resovii

To kolejny wielki sukces dwóch młodych przeworszczanek! Dziesięcioletnia Karolina Półtorak i rok starsza Amelia Cedzidło po raz kolejny udowodniły, że mają piłkarski talent, którego może im zazdrościć niejeden straszy chłopak. Dziewczynki strzelały dla żeńskiej drużyny Resovii! Rzeszowski klub, dzięki wspanialej grze młodych piłkarek, zajął II miejsce w turnieju.


O takich sukcesach zawsze informujemy z radością. Amelka i Karolina to wychowanki Andrzeja Sowińskiego. Pod jego skrzydłami zaczynały swoją karierę w Akademii Piłkarskiej Perfect Przeworsk. Dziewczynki na rodzimym podwórku kopały z chłopakami, gdzie wyróżniały się nie tylko wdziękiem i urodą na boisku, ale i ogromną walecznością.  Potem ich talent został dostrzeżony w rzeszowskiej Resovii, gdzie obecnie obie trenują. Klub już wielokrotnie chwalił się osiągnięciami przeworszczanek. O sukcesach młodych piłkarek wspominaliśmy również na portalu Twoje miasto Przeworsk:                                                                                                                      
    

http://mojprzeworsk.pl/2019/03/mlode-pilkarki-przeworska-swieca-triumfy-sms-resovii/

Tym razem Karolina i Amelka poprowadziły swoją drużynę do II miejsca w turnieju zorganizowanym przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej, gdzie dziewczynki zostały powołane do rzeszowskiego okręgu reprezentując barwy Resovii.(Turniej odbył się 14/09/2019).  Obie w całym turnieju strzeliły po kilka bramek! To fenomenalny wynik! Oby Akademia Piłkarska Perfect Przeworsk wychowała więcej takich zdolnych piłkarek, które będą zdobywać największe stadiony i reprezentować Przeworsk! 


Amelce Cedzidło i Karolinie Półtorak serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Młode przeworszczanki na co dzień trenują ze starszymi koleżankami. Życzymy im zawsze sprzyjających sytuacji na boisku, goli w każdym meczu i startów bez kontuzji! Powodzenia na boiskach i halach całego piłkarskiego świata! 


BO

 


    

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow