Futsaliści wychodzą na piasek. I Love This Game Przeworsk zagra w Łańcucie

I Love This Game Przeworsk zagra w Mistrzostwach Podkarpacia Beach Soccera

Po kilku miesiącach ciszy w mediach społecznościowych, spowodowanej przerwą w zimowych rozgrywkach futsalowych, drużyna I Love This Game Przeworsk wraca do gry w letniej odsłonie. Przeworscy zawodnicy zamieniają halę na piasek i wezmą udział w prestiżowym, regionalnym turnieju.

W najbliższą sobotę, 27 czerwca 2026 roku, zespół z Przeworska wystartuje w jubileuszowej edycji Otwartych Mistrzostw Podkarpacia w Beach Soccerze. Wydarzenie skupi czołowe ekipy z całego województwa, które powalczą o oficjalny tytuł mistrzowski na piasku.

  • Miejsce rozgrywek: Boisko MOSiR Łańcut przy ul. Składowej.
  • Termin: Sobota, 27 czerwca.

Dla drużyny z Przeworska to doskonała okazja na podtrzymanie formy meczowej, sportową integrację w okresie międzysezonowym oraz sprawdzenie swoich sił w zupełnie innych, wymagających warunkach wydolnościowych.

Losowanie grup turniejowych nie okazało się szczęśliwe dla zawodników z Przeworska. Ekipa I Love This Game trafiła do bardzo silnie obsadzonej Grupy A, w której każdy mecz będzie walką o przetrwanie.

Ich turniejowymi rywalami w fazie grupowej będą:

  1. Heiro Rzeszów – niezwykle doświadczona marka w środowisku futsalu i piłki plażowej,
  2. KS Futsal Tryńcza – derbowy, dobrze znany przeciwnik z sąsiedniej gminy,
  3. Zalasowa Team – nieprzewidywalny i groźny zespół turniejowy.

Mimo trudnego zadania, reprezentanci Przeworska zapowiadają walkę o każdą piłkę i efektowne, widowiskowe bramki. Zawodnicy gorąco zapraszają wszystkich swoich sympatyków oraz kibiców z Przeworska i okolic do wyjazdu do Łańcuta, głośnego dopingu i wspólnego stworzenia wyjątkowej, sportowej atmosfery na trybunach stadionu plażowego.

Źródło: I Love This Game Przeworsk