Przegrana Orlików w X kolejce z Orlikiem Przemyśl

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Seria meczy bez porażki Młodzików dobiegła końca w meczu z Orlikiem Przemyśl, który zakończył się wynikiem 4:3 dla przeciwników. Choć początek spotkania był bardzo obiecujący, a Przemysław Brudniak już po 15 minutach skompletował klasyczny hat-trick, nikt nie przypuszczał, że drużyna poniesie porażkę. Niestety, w końcówce pierwszej połowy Orlik Przemyśl otrzymał rzut karny za zagranie ręką, który skrzętnie wykorzystał i zdobył gola, zmniejszając naszą przewagę.

W drugiej połowie pojawiły się indywidualne błędy, które przeciwnik bezlitośnie wykorzystał, kontratakując szybko i wyrównując wynik spotkania. Decydujący gol padł po drugim rzucie karnym.

Orlik Przemyśl 4:3 Perfect Przeworsk, hat-trick – Brudniak Przemek