TURNIEJ FINAŁOWY PROGRAMU SHUTTLE TIME W ZARZECZU

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

TURNIEJ FINAŁOWY PROGRAMU SHUTTLE TIME W ZARZECZU

W sobotę 19 listopada w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zarzeczu odbył się finałowy turniej badmintona dla dzieci z programu Shuttle Time.

W oficjalnym otwarciu sobotniego turnieju udział wzięli: Anna Huk Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego, Tomasz Bury Wójt Gminy Zarzecze , Piotr Kalinkowaki Wiceprezes Fundacji Narodowy Badminton, Mirosław Adamczyk Dyrektor d.s. projektów Fundacji Narodowy Badminton, Andrzej Rozpotyński Prezes Międzyszkolnego Klubu Sportowego Przeworsk, Andrzej Rachwał Prezes Podkarpackiego Związku Badmintona w Rzeszowie i sędzia główny turnieju oraz Mariusz Surmiak Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu.

W turnieju wzięło udział 107 uczestników szkół podstawowych uczestniczących w tegorocznej edycji ogólnopolskiego programu Shuttel Time.

Program realizowany jest od 2014 roku na terenie całej Polski a jego efektem jest certyfikowanie ponad 80 tutorów/instruktorów Shuttle Time, 1068 nauczycieli Shuttle Time, a ponad 5000 uczniów brało udział w zajęciach pozalekcyjnych.

Warto nadmienić iż Fundacja jest organizatorem wielu wydarzeń promujących badminton m.in Narodowych Dni Badmintona, które w tym roku odbyły się na hali Stulecia we Wrocławiu.

Więcej zdjęć na stronie źródłowej: Turniej Finałowy…

Źródło: gminazarzecze.pl

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow