Podsumowanie wakacji z Centrum Kultury i Gminną Biblioteką Publiczną w Zarzeczu

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Podsumowanie wakacji z Centrum Kultury i Gminną Biblioteką Publiczną w Zarzeczu

W dniach 8-12 lipca 2019r. w Centrum Kultury w Zarzeczu odbywały się różne gry i zabawy w ramach wakacji z Centrum Kultury i Gminną Biblioteką Publiczną w Zarzeczu. Każdego dnia na dzieci czekało wiele interesujących zajęć, na które codzienne przybywało ok. 40 osób.

Pierwszego dnia uczestnicy wakacji miło spędzili czas na zabawach z chustą oraz zabawach integracyjnych które pozwoliły  na lepsze poznanie się. Dzieci świetnie spędziły czas robiąc tzw. ”gniotki”. Dzień zakończyliśmy malowaniem twarzy po którym dzieci pomalowane
i uśmiechnięte poszły do domu. Drugiego dnia odbyła się wycieczka do Pruchnika w której wzięło udział ok. 40 osób. Dzieci wraz z opiekunami zwiedziły miasto Pruchnik, przeszły Wąwóz Lelos oraz  weszły na wieżę widokową z  której każdy mógł podziwiać piękną panoramę okolicy. W środę natomiast wszystkie chętne dzieci malowały swoje marzenia na stretchu, a następnie odgadywały je. Miłą niespodzianką były odwiedziny pani Małgorzaty Byrwy – Przewodniczącej Rady Gminy Zarzecze, która przyniosła dzieciom słodycze i soczki oraz wspólnie z dziećmi odgadywała namalowane marzenia . Wtedy też uczestnicy zajęć zwiedzili muzeum Dzieduszyckich znajdujące się w pałacu Dzieduszyckich w Zarzeczu. Czwartek to kolejny dzień spędzony na wyjeździe. Tym razem kierunek wycieczki to Sala Zabaw „KORONA” w Jarosławiu. Dzieci przez dwie godziny mogły „wyszaleć się” na różnych zjeżdżalniach, trampolinach, autodromach itp. Wszyscy wrócili zmęczeni ale zadowoleni i uśmiechnięci. Ostatni dzień dzieci spędziły w parku w poszukiwaniu ukrytego skarbu, który był zarazem podarunkiem dla wszystkich uczestników wakacji z Centrum Kultury i Gminną Biblioteką Publiczna w Zarzeczu. Dużą atrakcją było również puszczanie baniek mydlanych przy których wszyscy świetnie się bawili.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne atrakcje do zabytkowego pałacu.

 

 

http://gminazarzecze.pl/

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow