UG Tryńcza przekazał dane osobowe mieszkańców Poczcie Polskiej

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

UG Tryńcza przekazał dane osobowe mieszkańców Poczcie Polskiej

Niedawno informowaliśmy o tym jak lokalni włodarze odnoszą się do udostępniani danych osobowych mieszkańców Poczcie Polskiej. W terminie, o który prosiliśmy odpowiedział Burmistrz Przeworska i Wójt Gmin Gać. Po ukazaniu się artykułu na naszej stronie nic nie mówiące odpowiedzi dostaliśmy od Gminy Kańczuga i Gminy Sieniawa. 29 kwietnia odpowiedział UG Tryńcza przekazując jasną deklarację.
    
Zapytaliśmy wszystkich wójtów i burmistrzów z terenu powiatu przeworskiego o to, czy udostępnią dane mieszkańców Poczcie Polskiej (kiedyś Poczta Polska o takowe prosiła, teraz dane zostały udostępnione z Ministerstwa Cyfryzacji). 


Jak odpowiadali włodarze poszczególnych samorządów mogą Państwo przeczyć tutaj:
http://mojprzeworsk.pl/2020/04/samorzadowcy-powiatu-przeworskiego-o-wyborach/


29 kwietnia dostaliśmy odpowiedź z Gminy Tryńcza: W odpowiedzi na wniosek o udzielenie informacji, w zakresie udostępnienia Poczcie Polskiej danych ze spisu wyborców, informuję, że dane te zostały udostępnione w dniu wczorajszym, tj. 28.04.br na podstawie Decyzji Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 kwietnia 2020 r., opinii Państwowej Komisji Wyborczej oraz opinii Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych- poinformowała Magdalena Rachfał Sekretarz Gminy Tryńcza.


Włodarze z gminy Adamówka, Gminy Przeworsk, Gminy Zarzecze, oraz Gminy Jawornik Polski po dziś dzień nie udzielili żadnej odpowiedzi i nie zajęli żadnego stanowiska.


BO 

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow