Ryszard Jędruch wójtem roku!

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Ryszard Jędruch wójtem roku!

Ryszard Jędruch, wójt gminy Tryńcza był wielokrotnie odznaczany za swoją pracę na rzecz samorządu. Tym razem sięgnął po jedno z najwyższy wyróżnień – Tytuł Wójta roku. 


Zwycięzca konkursu Ryszard Jędruch otrzymał główną nagrodę konkursu, statuetkę „Wójt roku 2018” Laureat tegorocznego plebiscytu od 17 lat jest wójtem gminy Tryńcza. Dzięki jego zaangażowaniu powstały placówki dla seniorów, jak Dom Miłosierdzia. W gminie organizowane są m.in. kolonie Caritasu, wakacje dla polskich dzieci z Ukrainy. Dla najmłodszych i dla uczniów organizowane są akcje dożywiania. Wójt promuje gminę organizując barwne parady „Turki” i rekonstrukcje historycznych bitew. 

 

O tytuł „Wójta roku” wałczyło kilkudziesięciu włodarzy. Kandydatury wójtów zgłaszali mieszkańcy gmin, instytucje i organizacje. O tym kto zwyciężył, zdecydowali telewidzowie, wysyłając SMS-y.


Ryszard Jędruch na swoim facebookowym fanpage po gali napisał – Wielki zaszczyt i wyróżnienie.  Dziękuję Kapitule konkursu "Wójt Roku 2018" oraz mieszkańcom i telewidzom za oddane głosy.


Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy w małej ojczyźnie.


BO

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow