Otwarcie dziennego Domu Seniora Dom Miłosierdzia w Wólka Małkowa

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Otwarcie dziennego Domu Seniora Dom Miłosierdzia w Wólka Małkowa

W dniu dzisiejszym został uroczyście otwarty i poświęcony Dzienny Dom Seniora „Dom Miłosierdzia” w miejscowości Wólka Małkowa. Dzięki funduszom jakie udało się pozyskać w kwocie  ponad 950 tys. zł z  Europejskiego Funduszu Społecznego mogliśmy wyposażyć i dostosować budynek do potrzeb osób starszych z terenu gminy. Dzienny Dom Seniora funkcjonuje 5 dni w tygodniu- od poniedziałku do piątku . Osoby uczęszczające do placówki mają zapewnione wyżywienie w postaci śniadania i obiadu, a także opiekę wykwalifikowanej kadry.  Dodatkowo prowadzone będą zajęcia z rehabilitantem, psychologiem, dietetykiem czy trenerem. Nie spodziewaliśmy się tak ogromnego sukcesu i entuzjazmu wśród podopiecznych. Utwierdza nas to w przekonaniu o słuszności misji, jakiej się podjęliśmy, czyli wspierania seniorów, by mogli w komfortowych, przyjaznych dla siebie warunkach spędzać jesień życia.

Wszystkim gościom na czele z ks. proboszczem Krzysztofem Filipem, ks. Dawidem Kowalczykiem, Wicestarostą Przeworskim Panem Jerzym Mazurem, Dyrektorem Urzędu Pracy w Przeworsku Panem Adamem Zabłockim, Prezesem Stowarzyszenia Kraina Sanu Panem Stanisławem Wielgosem, Radnymi, Wójtem Gminy Tryńcza Panem Ryszardem Jędruchem, oraz Sołtysom składamy serdeczne podziękowania za przybycie, a pani Krystynie Penkal- sołtysowi wsi Wólka Małkowa i pani Zofii Nowak- Przewodniczącej Rady Gminy za wspaniały tort, który uświetnił tą wspaniałą uroczystość.

W dniach 10.10-11.10.2019 zapraszamy wszystkich Seniorów na dni otwarte do Dziennego Domu Seniora „Dom Miłosierdzia”, na których będzie można zapoznać się z ofertą placówki oraz skorzystać z oferowanych usług.

 

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow