Stadion miejski w Sieniawie laureatem ogólnopolskiego plebiscytu

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Stadion miejski w Sieniawie laureatem ogólnopolskiego plebiscytu

Stadion Miejski im. płk dr Stanisława Czyrnego w Sieniawie laureatem ogólnopolskiego plebiscytu Orły Aktywności Fizycznej za 2019 rok. Otrzymał ocenę 8,2 na 10 punktów. Nagroda została przyznana na podstawie opinii wystawionych obiektowi przez zadowolonych użytkowników tego obiektu, przede wszystkim osób trenujących.

Organizatorzy plebiscytu porównali oceny firm i organizacji z branży sportowej, co wymagało analizy stron internetowych, takich jak np. Google Maps, Facebook, ZUMI i wiele innych. Sieniawski stadion w tej klasyfikacji uzyskał ocenę 8,2 na 10 pkt. na podstawie 48 ocen.

Wyróżnienie to jest efektem wieloletniej i systematycznej pracy samorządu Miasta i Gminy Sieniawa. Burmistrz Adam Woś od zawsze podkreślał, że rozwój kultury fizycznej jest dla niego bardzo ważny, dlatego zadbał o rozbudowę bazy sportowo-rekreacyjnej i modernizację istniejących obiektów.

I tak właśnie mija 10 lat od wielkiej modernizacji stadionu wraz z zapleczem socjalnym i infrastrukturą towarzyszącą. Dziś jest naszą perełką i dumą, zachwyca jego użytkowników i każdego, kto gości na tym obiekcie. Jest areną rozgrywek III-ligowego Sokoła, miejscem treningów młodych adeptów piłki nożnej i uczestników szkolnych rozgrywek, a także miejscem dla miłośników siatkówki, siatkówki plażowej czy koszykówki. Każdy, kto lubi aktywnie spędzać czas, znajdzie tutaj coś dla siebie.

https://www.sieniawa.pl/

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow