Sieniawa walczy o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”. Głosujmy!

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Sieniawa walczy o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”. Głosujmy!

Czy Sieniawa ma szansę zostać "Świetlną Stolicą Polski"? Wszystko w Waszych rękach! Nasze miasto zostało zgłoszone do plebiscytu na "Świetlną Stolicę Polski". To 11. edycja konkursu Grupy Energa. Trwa głosowanie internetowe.

Nagrodą w konkursie jest zdobycie tytułu "Świetlnej Stolicy Polski", można też pomóc mieszkańcom miasta. Do 2 stycznia 2020 roku można głosować na nasze miasto codziennie. Wystarczy kliknąć tutaj:

https://swiecsie.se.pl/plebiscyt-miast/podkarpackie/sieniawa/

Oddawanie głosów jest darmowe. Należy jedynie kliknąć ikonkę "zagłosuj" przy danym mieście.

Miasta, które zwyciężą w etapie wojewódzkim, otrzymają sprzęt energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł, natomiast to, które zostanie tegoroczną “Świetlną stolicą Polski”, otrzyma dodatkowo nagrody o wartości 40 tys. zł. Nagrody zostaną przekazane na wybrany przez władze poszczególnych miast, cel dobroczynny. Konkurs zakończy się 15 stycznia 2020 r.

 ***

Iluminacje świetlne i inne efektowne dekoracje są w Sieniawie integralnym „elementem” podkreślającym atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Najpiękniej prezentuje się rynek z oświetlonym ratuszem, fontanną, pergolą przy wejściu do urzędu i choinkami w kolorach białym i czerwonym – nawiązującymi do barw narodowych, szopką czy wielkimi bombkami przy pomniku króla Władysława Jagiełły. Przepięknie prezentuje się główna ulica, rondo bł. Augusta Czartoryskiego, plac przy kościele pw. Jana Chrzciciela, a także hala sportowa z basenem.

Doceńmy tych, którzy dbają o wizerunek miasta w tak szczególnym czasie.

Głosujmy! Mamy czas do 2 stycznia 2020 r.!

ŚWIEĆ SIĘ W ENERGĄ 

 

https://www.sieniawa.pl/

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow