Rodzinne duety w jubileuszowej edycji Turnieju Tenisa Stołowego

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Rodzinne duety w jubileuszowej edycji Turnieju Tenisa Stołowego

19 stycznia w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Sieniawie odbył się X Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego. W sportowej rywalizacji udział wzięło trzynaście rodzinnych par. Do turnieju zgłosiły się duety, które już od kilku lat regularnie biorą udział w zawodach oraz pary, które po raz pierwszy próbowały sił w rozgrywkach.

Po krótkiej rozgrzewce przystąpiono do turniejowych rozgrywek. Rywalizacja przebiegała zgodnie z zasadami fair play oraz w duchu dobrej zabawy, a tenisowe spotkania były na bardzo wyrównanym poziomie. Niejednokrotnie o miejscu decydował jeden punkt przewagi. Ostatecznie tegoroczny, jubileuszowy turniej wygrali Przemysław i Krzysztof Szydłowscy. Na drugim  miejscu podium z jednym punktem straty  znaleźli się Marcin i Bogusław Stawarz. Trzecie miejsce zajęli debiutujący w turnieju August i Marek Kosior. Tuz za podium z niewielka stratą uplasowały się pary: Maciej i Paweł Żemła oraz Paweł i Dariusz Kolczak. Ponadto w turnieju udział wzięli również: Patryk i Krzysztof Bartuś, Sebastian i Beata Bartuś, Maksymilian i Anna Myszor, Monika i Dorota Żemła, Nicolas Fila i Tomasz Tasior, Maja i Waldemar Meszko, Filip i Andrzej Meszko, Piotr i Adam Nagórny.

Wszyscy uczestnicy otrzymali medale i pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy puchary. Nagrody wręczyli organizatorzy turnieju: pani Mariola Drapała i dyrektor CKSiR „Sokół” w Sieniawie Piotr Majcher. Spotkanie zakończył wspólny poczęstunek.

Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w turnieju oraz pani Marioli Drapale za pyszne ciasteczka. Do zobaczenia za rok!

Marta Kozłowicz

https://www.sieniawa.pl/

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow