Ograniczenie dostępności Urzędu Miasta i Gminy w Sieniawie

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Ograniczenie dostępności Urzędu Miasta i Gminy w Sieniawie

W związku z aktualną sytuacją w kraju związaną z rozprzestrzenianiem się COVID-19 i znacznym wzrostem zachorowań oraz mając na względzie zagrożenie dla mieszkańców z dniem 22 marca 2021 r. do odwołania Burmistrz Miasta i Gminy Sieniawa wprowadza ograniczenie w dostępności Urzędu Miasta i Gminy w Sieniawie do wykonywania zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom.

Szczegóły w Zarządzeniu Burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa nr 120/5/2021 –> Zarządzenie.pdf

Ponadto informujemy:

Na czas ograniczenia dostępności urzędu zawieszony zostaje czasowo punkt Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Przeworsku (pomoc w wypełnianiu wniosków o dopłaty). Pilne przypadki będą załatwiane stacjonarnie w siedzibie PZDR w Przeworsku przy ul. Piłsudskiego 2. Wszelkie informacje można uzyskać pod nr tel. 533 636 952.
Na czas ograniczenia dostępności urzędu punkt obsługi programu Czyste Powietrze będzie działał zdalnie. Osoby zainteresowane mogą umawiać się telefonicznie na konsultację pod numerem 16 622 73 01. Doradca będzie kontaktował się z poszczególnymi osobami w wyznaczonym dniu i o wyznaczonej godzinie.
Kasa urzędu pozostaje zamknięta. Wpłat można dokonywać w formie przelewu bez wychodzenia z domu lub gotówką w Banku Spółdzielczym w Sieniawie (bez prowizji) lub dowolnej placówce przyjmującej wpłaty.

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow