Sprzedawcy- chrońmy ich jak możemy!

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Sprzedawcy- chrońmy ich jak możemy!

W trudnym czasie walki z koronawirusem nie tylko Personel Medyczny jest narażony na bezpośredni kontakt z chorymi. Również Sprzedawcy we wszystkich sklepach codziennie spotykają się z tysiącami osób i nie wiedzą, kto stoi po drugiej stronie. Aby chociaż trochę dać im poczucia bezpieczeństwa burmistrz z Gminy Kańczuga zakupił dla sprzedawców maseczki i żele antybakteryjne.

Wszystkie większe sklepy są wyposażone w rękawiczki dla klientów, oraz żele antybakteryjne. Sprzedawcy noszą gumowe rękawiczki i często maseczki. Jednak co z małymi wiejskimi sklepami? Takich malutkich sklepików nie brakuje. Aby Sprzedawcy tam pracujący chociaż trochę czuli się bezpieczniejsi burmistrz Miasta i Gminy Kańczuga zakupił dla wszystkich ekspedientów na teranie gminy środki higieniczne. 


– Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych sprzedawców, którzy codziennie narażają swoje zdrowie obsługując nas stając się bohaterami dnia codziennego Burmistrz Miasta i Gminy Kańczuga Andrzej Żygadło podjął działania profilaktyczne mające na celu zapewnienie im ochrony przed zakażeniem. W ramach podjętych działań, w dniu dzisiejszym do wszystkich sklepów spożywczych i spożywczo-przemysłowych, oraz piekarni działających na terenie Miasta i Gminy Kańczuga zostały przekazane maseczki ochronne, oraz żele dezynfekujące. Mamy nadzieję, że chociaż w niewielkim stopniu przekazane przez nas środki zapobiegawcze przyczynią się do ochrony Państwa zdrowia w tym trudnym dla nas wszystkich czasie- czytamy na facebookoym fanpage urzędu.


Oby więcej takich inicjatyw!

Fot. Urząd Miasta i Gminy w Kańczudze

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow