Pomoc dla powodzian z Gmina Kańczuga i Jawornik Polski

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Pomoc dla powodzian z Gmina Kańczuga i Jawornik Polski

Nasz powiat w ostatnim czasie dotknęły powodzie, które doszczętnie zniszczyły kilkadziesiąt domów, firm i garaży. Straty są ogromne.  Ucierpiała infrastruktura drogowa i kolejowa. Potrzebna jest każda pomoc. W gminach organizowane są zbiórki na rzecz powodzian. Każdy może pomóc.  Nie możemy zostawić bez pomocy ludzi, którzy w kilka  minut stracili dorobek całego swojego życia.

W Kańczudze codziennie można przynosić dary dla powodzian:
Zbiórka darów potrzebnych ludziom, którzy ucierpieli  w powodzi odbywać się będzie od poniedziałku, tj. 29 czerwca 2020r. w godzinach od 8.00 do 15.00 w hali sportowej w Kańczudze.


Prosimy o rzeczy nowe i nieużywane, szczególnie ręczniki, pościel, koce, ubrania dla dorosłych i dzieci, pampersy. Ponadto potrzebne są środki czystości oraz sprzęt domowy.


Bardzo prosimy o wsparcie i pomoc dla Wszystkich poszkodowanych przez powódź mieszkańców Miasta i Gminy Kańczuga. Mając na względzie ogrom zniszczeń jakie wyrządziła powódź apelujemy o włączenie się do pomocy.

Pomoc finansową prosimy wpłacać na konto EWIS:
BS Jarosław o/Kańczuga 
nr konta: 61 9096 0004 2004 0046 1218 0001 
z dopiskiem Dla POWODZIAN.


W Jaworniku Polskim dary dla powodzian można przynościć codziennie do Centrum Pomocy znajdującego się w Urzędzie Gminy Jawornik Polski. Czynnym od 7.70 do 15.30


Wójt Gminy Jawornik Polski Stanisław Petynia zaznaczył, że najpotrzebniejsze są pieniądze. Do Centrum Pomocowego można przynosić meble, sprzęt AGD, środki czystości, ręczniki, pościel, oraz przede wszystkim chemię do czyszczenia domów po powodzi. Wszystkie rzeczy zostaną rozdysponowane wśród najbardziej pokrzywdzonych.


TMP

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow