Izabela Kos laureatką wojewódzkiego konkursu

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Izabela Kos laureatką wojewódzkiego konkursu

„Jan Paweł II – krzewiciel miejsc oraz postaci historii i kultury naszego kraju” to hasło XIV edycji wojewódzkiego konkursu „MOJE WZRASTANIE KU PEŁNI CZŁOWIECZEŃSTWA” organizowanego przez Świetlicę Wzrastanie w Radymnie.


Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Rączynie reprezentowała w konkursie uczennica klasy VIII Izabela Kos, która przygotowała pracę w kategorii prezentacja multimedialna pod kierunkiem nauczycielki informatyki – pani Jolanty Raboł. Z przyjemnością informujemy, że na szczeblu wojewódzkim Izabela zajęła I miejsce i wraz z rodzicami 19 października br. uczestniczyła w uroczystym finale konkursu.
Konkurs miał na celu min. promowanie patriotyzmu przez upowszechnianie i popularyzację wiedzy dotyczącej historii Polski jako kontynuacja obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości; kształtowanie postaw patriotycznych przez zgłębianie nauczania Jana Pawła II podczas jego wizyt w miejscach związanych ze znanymi postaciami kultury i historii naszego kraju oraz zachęcenie do pobytu i promocji miejsc znaczących dla historii naszej Ojczyzny.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow