Odwiedziny uczniów SP z Gaci w Dziennym Domu ,,Senior-Wigor”

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Odwiedziny uczniów SP z Gaci w Dziennym Domu ,,Senior-Wigor”

Z okazji XXVIII Światowego Dnia Chorego, który obchodzimy 11 lutego uczniowie Szkoły Podstawowej w Gaci wraz z opiekunami p. A. Curzytek-Rak i p. A. Piwoda odwiedzili podopiecznych Dziennego Domu,, Senior-Wigor”. Podczas wizyty ofiarowaliśmy swoją modlitwę różańcową – Tajemnicę Światła, którą wspólnie odmówiliśmy poprzedzając każdy dziesiątek krótkim rozważaniem zgodnie z tegorocznym hasłem, które brzmi «Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię» (Mt 11, 28). Na zakończenie złożyliśmy życzenia w imieniu p. dyrektor S. Zardzewiały, nauczycieli i uczniów wraz z pamiątkową książką.

,,Życzymy wszystkim osobom chorym i cierpiącym  wytrwałości, cierpliwości i nadziei, która nigdy nie gaśnie. Optymizmu I wewnętrznej pogody ducha w przyjmowaniu tego wszystkiego, co z chorobą się wiąże. Niech każdy nowy dzień będzie lepszy, radośniejszy i słoneczny.’’

Cieszymy się, że naszą obecnością i modlitwą tym starszym, często schorowanym osobom, które potrzebują wiele ciepła, serdeczności i życzliwości mogliśmy sprawić choć odrobinę radości. Spotkanie to było dla nas prawdziwą lekcją wychowawczą, która uczy pokory, szacunku i życzliwości dla starszego człowieka.

Gmina Gać

 

Dziękujemy, że czytasz  mojprzeworsk.pl

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow