Klubowe Mistrzostwa Polski Gdynia 10-11 maj

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Z brązowym medalem klubowych mistrzostw Polski wróciła z Gdyni zawodniczka UKS Azymut Dębów Patrycja Kiełb, która w biegu na orientację na dystansie klasycznych uplasowała się na trzecim stopniu podium. Natomiast dzień wcześniej w piątkowe popołudnie w rywalizacji sztafet reprezentanci Azymutu zajęli 6-te miejsce w kategorii junior młodszy zarówno w kategorii kobiet w składzie Patrycja i Wiktoria Kiełb oraz Aleksandra Orzechowska oraz w kategorii mężczyzn w składzie Kacper i Krystian Curzytek oraz Szymon Roman.

Podczas tego weekendu wręczono również puchary 8-miu najlepszym klubom Polski za rok 2018, gdzie Azymut Dębów uplasował się na 6-tej pozycji za takimi sławami jak Wawel Kraków, Orientuś Łódź, UNTS Warszawa, Śląsk Wrocław oraz UKS Pabianice a przed Azymut45 Gdynia oraz UMKS Kwidzyn.