ABBA i INNI Symfonicznie w Przeworsku!!!

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

ABBA i INNI Symfonicznie w Przeworsku!!!

Patron medialny gazeta internetowa Twoje Miasto Przeworsk serdecznie zaprasza na wspaniały koncert!

23 maja 2023r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku, godz.19.00.

Bilety w cenie 150 zł do nabycia w Restauracji INVENTOR BBQ ul. Krakowska (przy basenie odkrytym). Codziennie od 14.00 do 21.00 oraz internetowo na: kupbilecik.pl, biletyna.pl, ebilet.pl.

Niewiele zespołów może się pochwalić faktem, że stało się symbolem muzycznym całej dekady, było głównym towarem eksportowym swojego kraju oraz że na podstawie jego muzyki napisano musical, który potem doczekał się ekranizacji. A to wszystko stało się udziałem czwórki skandynawskich wykonawców: nie wyobrażamy sobie lat ’70 bez „Waterloo”, „Honey, Honey”, „Money, Money, „Money”, tak jak nie wyobrażamy sobie Szwecji bez ABBY, zaś film „Mamma mia!” był wydarzeniem w roku 2008. Wszyscy, którzy bawili się przy muzyce zespołu Boney-M czy Modern Talking, również odnajdą się znakomicie w atmosferze naszego koncertu: obiecujemy uśmiech i wzruszenie, powrót wspomnień i świetną zabawę dzisiaj, bo przecież „szczęściem jest pozostać bliskimi sobie jak dzieci”, jak głosi piosenka „Felicità” – największy przebój duetu Al Bano i Romina Power, którego muzyka także zabrzmi podczas tego niezwykłego wieczoru…

Na scenie ponad 50 osób, soliści, chór, orkiestra oraz tancerki. Prawie 2,5 godziny wspaniałych doznań muzycznych i wizualnych.

Link do krótkiego filmiku z koncertu: https://www.youtube.com/watch?v=aUrjqqL0g2w

Redakcja TMP

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow