
Miejsko-Gminny Dzień Dziecka pełen uśmiechów i darmowych atrakcji
Setki mieszkańców wzięły udział w Miejsko-Gminnym Dniu Dziecka, który odbył się w niedzielę 31 maja 2026 roku na Stadionie Miejskim w Kańczudze. Organizatorzy, na czele z Burmistrzem Miasta i Gminy Kańczuga Andrzejem Żygadłą, przygotowali dla najmłodszych bogaty program bezpłatnych atrakcji,





















