Zderzenie motocykla z samochodem osobowym – aktualizacja

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Zderzenie motocykla z samochodem osobowym – aktualizacja

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku relacjonuje: 09.06.2021 Przeworsk, ul. Gorliczyńska. Zderzenie motocykla z samochodem osobowym. W działaniach brały udział 2 zastępy JRG Przeworsk.

Aktualizacja:

21-letni kierujący motocyklem, podczas wyprzedzania, uderzył w bok samochodu, który właśnie skręcał w lewo. Motocyklista z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Dzisiaj policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło po godz. 6 na ul. Gorliczyńskiej w Przeworsku. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący motocyklem, 21-letni mieszkaniec gminy Tryńcza, wykonywał manewr wyprzedzania. W jego trakcie uderzył w bok osobowego citroen, który skręcał w lewo. Samochodem kierował 64-letni mieszkaniec Jarosławia. W trakcie sprawdzania w policyjnych systemach, okazało się, że 21-latek nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklami.

W wyniku zdarzenie obrażeń doznał kierujący jednośladem. Został on przewieziony do przeworskiego szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek na drodze. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych.

KPP Przeworsk


fot. mł. bryg. Adam Jurkiewicz

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow