Wsparli Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Wsparli Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci

Przeworscy policjanci i pracownicy cywilni wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei w Przeworsku, wsparli podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Przekazane prezenty sprawiły dużą radość i wywołały uśmiech na twarzach dzieci.

Atmosfera Świąt Bożego Narodzenia sprawia, że częściej myślimy o innych, szczególnie tych, którzy z równych względów znajdują się w trudnej sytuacji. Na pomoc czeka wiele osób, jednak chore dzieci potrzebują jej szczególnie. Policjanci i pracownicy cywilni z przeworskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei, postanowili wesprzeć podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Dzięki zebranym środkom, możliwe było zaspokojenie przynajmniej części ogromnych potrzeb. W minioną niedzielę, świąteczne paczki trafił do podopiecznych fundacji. Znalazły się w nich m.in. zabawki, książeczki, słodycze, ale także kosmetyki i niezbędne środki pielęgnacyjne.

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci otacza specjalistyczną opieką domową dzieci z chorobami nowotworowymi oraz innymi nieuleczalnymi i postępującymi schorzeniami. Opieka sprawowana jest w ich domach rodzinnych, w których często jest również zdrowe rodzeństwo. Fundacja niesie także pomoc chorym dzieciom na oddziale stacjonarnym Domu Hospicyjnego.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Wszystkim podopiecznym hospicjum życzymy dużo radości, miłości i przede wszystkim zdrowia.


KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow