Wieszak Kulturalny – Wymień Ciepło

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Wieszak Kulturalny – Wymień Ciepło

Miasto Przeworsk, razem z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Przeworsku włączają się w ogólnopolską akcję społeczną „WYMIANA CIEPŁA”. Idea ta niesie za sobą szlachetny gest pomocy osobom potrzebującym, wszystkim którzy nie mają dość środków na zakup ciepłych ubrań, a fala mrozów wg prognoz wkrótce nadciągnie. Zasada jest prosta. Ktoś daje – zostawia ciepłe ubrania na wieszakach, a ktoś odbiera.


Serdecznie zachęcam do czynnego udziału w akcji. Podzielmy się ciepłem z potrzebującymi. Jednocześnie apeluję, by przyniesione ubrania były darem serca, niech będą to rzeczy nowe, bądź używane, ale w dobrym stanie, czyste, niezniszczone – mówi Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel.

Uwaga! WIESZAK KULTURALNY na zimowe, ciepłe ubrania znajduje się w podcieniach budynku MOK od strony ul. Jagiellońskiej. Każdy rodzaj ciepłych ubrań jest mile widziany, również czapki, szaliki, rękawiczki, wszystkie rozmiary. Miejsce „wymiany ciepła” będzie aktywne do końca zimy – do momentu, gdy ustaną mrozy. Każdy, bez skrępowania może zabierać stamtąd to czego potrzebuje.

MAPA WYMIANY CIEPŁA 2023/24

UM Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow