Święto Policji w przeworskiej komendzie

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Święto Policji w przeworskiej komendzie

Tegoroczne Święto Policji obchodzone jest w 102 rocznicę powstania Policji Państwowej oraz 96 rocznicę utworzenia Policji Kobiecej. Awansowani funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku odebrali z rąk komendanta – młodszego inspektora Mariusza Kulagi, akty mianowania na wyższe stopnie służbowe.
Święto Policji to czas awansów, nominacji i odznaczeń dla tych, którzy każdego dnia narażają swoje życie, by dbać o bezpieczeństwo obywateli. W tym roku 30 mundurowych otrzymało awans. W korpusie oficerów młodszych nominację otrzymało 3 funkcjonariuszy, w korpusie aspirantów awansowało 16 policjantów, kolejnych 10 otrzymało wyższe stopnie w korpusie podoficerów, a 1 został awansowany w korpusie szeregowych.

20 lipca podczas wojewódzkich obchodów Święta Policji, które w tym roku odbyły się na placu apelowym Oddziału Prewencji Policji w Zaczerniu, akt mianowania na stopień komisarza Policji został wręczony podkom. Tomaszowi Kobie – I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku.

Wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom naszej jednostki, a w szczególności awansowanym, życzymy z okazji Święta Policji dalszych sukcesów zawodowych oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.

KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow