Stypendia Burmistrza miasta Przeworska przyznane

Slide
Slide
Slide
Slide
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow

Stypendia Burmistrza miasta Przeworska przyznane

Burmistrz Miasta Przeworska przyznał tegoroczne stypendia dla uczniów za szczególne wyniki w nauce oraz za szczególne osiągnięcia za rok szkolny 2019/2020. Niestety, ze względu na obecną sytuację epidemiczną, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich zmuszeni byliśmy zrezygnować w tym roku z uroczystego wręczania stypendiów.

Dyplomy dla uczniów i gratulacje dla dumnych rodziców zostały przekazane pocztą. Celem Przeworskiego Systemu Stypendialnego jest wsparcie uczniów wybitnie zdolnych wykazujących się pracą, aktywnością i zaangażowaniem w życie szkoły oraz społeczności lokalnej. W tegorocznej edycji stypendiów za wyniki w nauce wyróżnionych zostało 52 uczniów, natomiast za wybitne osiągnięcia, 40 uczniów. Serdeczne gratulacje dla wszystkich stypendystów.

Stypendyści – szczególne wyniki w nauce za rok szkolny 2019/2020 –  średnia ocen nie może być mniej niż 5,4

 


1. Milena Drzystek – SP1 – 5,46
2. Kinga Misiąg – SP1 – 5,4
3. Dominika Sekreta – SP1 – 5,46
4. Oliwia Homik – SP1 – 5,46
5. Milena Piwko – SP1 – 5,4
6. Martyna Stelmach – SP1 – 5,62
7. Jagoda Sznaj – SP1 – 5,69
8. Antonina Szlachta – SP1 – 5,62
9. Julia Głąb – SP1 – 5,46
10. Krystian Skórski – SP1 – 5,4
11. Amelia Wojtaszek – SP1 – 5,4
12. Maja Sznaj – SP1 – 5,67
13. Małgorzata Horodecka – SP1 – 5,67
14. Amelia Słonina – SP1 – 5,4
15. Milena Leja – SP2 – 5,43
16. Julia Panek – SP2 – 5,43
17. Marcin Chmura – SP2 – 5,79
18. Jakub Miara – SP2 – 5,64
19. Wojciech Dawidowicz – SP2 – 5,42
20. Michał Ryznar – SP2 – 5,42
21. Daria Uberman – SP2 – 5,42
22. Michał Szklarek – SP2 – 5,45
23. Kinga Dołęgowska – SP2 – 5,67
24. Iga Buczek – SP2 – 5,5
25. Anastazja Pasierbiewicz – SP2 – 5,5
26. Oliwia Tonia – SP2 – 5,64
27. Patrycja Pinowska – SP2 – 5,5
28. Karolina Porada – SP2 – 5,58
29. Zofia Dziki – SP2 – 5,5
30. Emilia Uberman -Stącel – SP2 – 5,42
31. Julia Siuśta – SP2 – 5,42
32. Kornel Korajda – SP2 – 5,42
33. Anna Nykiel – SP2 – 5,5
34. Alicja Bujny – SP2 – 5,42
35. Jakub Kolczak – SP2 – 5,42
36. Karol Ochyra – SP2 – 5,5
37. Julia Lech – SP2 – 5,5
38. Kacper Pieniążek – SP2 – 5,43
39. Zuzanna Ruchel – SP2 – 5,57
40. Amelia Sobiegraj – SP2 – 5,71
41. Szymon Bawor – SP2 – 5,75
42. Wiktoria Cwynar – SP3 – 5,58
43. Emilia Marciniak – SP3 – 5,42
44. Mateusz Sławiński – SP3 – 5,58
45. Mariola Wojtas – SP3 – 5,42
46. Michalina Kępska – SP3 – 5,42
47. Ewelina Kowal – SP3 – 5,42
48. Julia Rachwał – SP3 – 5,4
49. Nikola Wojtas – SP3 – 5,4
50. Kamil Potępa – SP3 – 5,44
51. Marcin Sławiński – SP3 – 5,5
52. Jakub Wielgus – SP3 – 5,67


Stypendyści – wybitne osiągnięcia za rok szkolny 2019/2020. Osiągnięcia na szczeblu powiatowym, wojewódzkim ogólnopolskim i międzynarodowym w konkursach przedmiotowych, jaki i sportowych.


1. Nicola Sowińska – SP1
2. Urszula Kojder – SP1
3. Laura Płoskoń – SP1
4. Maria Gorlach – SP1
5. Gabriela Nicpoń – SP1
6. Maja Domka – SP1
7. Emilia Szołek – SP1
8. Kamila Warchoł – SP1
9. Kamil Sudak – SP1
10. Julia Buchman – SP1
11. Milena Kolano – SP1
12. Maja Kobielska – SP1
13. Arkadiusz Motyka – SP1
14. Filip Panek – SP1
15. Barbara Kojder – SP1
16. Patryk Wnuk – SP1
17. Gabriela Harpula – SP1
18. Barbara Pilek – SP1
19. Amelia Janusz – SP1
20. Helena Komenda – SP1
21. Jakub Wojnar – SP1
22. Julia Czech – SP1
23. Weronika Dryniak – SP1
24. Zuzanna Kulas – SP1
25. Karolina Dyniec – SP1
26. Katarzyna Dyniec – SP1
27. Blanka Fudała – SP1
28. Hanna Markowicz – SP1
29. Judyta Weselak – SP1
30. Karolina Słomiany – SP1
31. Mateusz Sobieraj – SP1
32. Magdalena Gaj – SP1
33. Kacper Dryla – SP2
34. Zofia Wójcik – SP2
35. Sebastian Lechowicz – SP2
36. Nikola Pieniążek – SP2
37. Lena Majczak – SP2
38. Julia Cieleń – SP2
39. Nina Majczak – SP2
40. Karol Stańczyk – SP2

UM Przeworsk