RockCapital rusza z budową parku handlowego w Przeworsku

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

RockCapital rusza z budową parku handlowego w Przeworsku

Rozpoczęcie prac przygotowawczych pod budowę nowego obiektu przy ul. Dynowskiej w Przeworsku wzbudza duże zainteresowanie mieszkańców. Domysły były przeróżne, że powstanie sklep Lidl, kolejny sklep pod szyldem Biedronka lub galeria handlowa. Aby zaspokoić ciekawość przeworszczan, skontaktowaliśmy się z rzecznikiem inwestora, firmy RockCapital, panem Karolem Piszczem.

Nowy obiekt będzie miał 6800 m2 powierzchni handlowej z licznymi sklepami znanych marek, takich jak Biedronka, Media Expert, Pepco, Dealz, Martes, Orange, Kaes, Sinsay, dyskont tekstylny oraz sklepy z artykułami gospodarstwa domowego, dla majsterkowiczów, artykułami papierniczymi, zabawkami oraz produktami drogeryjnymi i kosmetycznymi. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to jest jeszcze do wynajęcia ostatni lokal o pow. 117 m2 – mówi Karol Piszcz. Otwarcie retail parku zaplanowane jest na 4 kwartał 2023 r. Dodatkowo przed obiektem znajdować się będzie 170 wygodnych miejsc parkingowych dla klientów. Parking zostanie wzbogacony o stację ładującą dla samochodów elektrycznych, która powstanie we współpracy z operatorem sieci ładowania pojazdów elektrycznych, firmą ChargeEuropa.

Wierzymy, że nasza inwestycja będzie doskonałym uzupełnieniem potrzeb usługowo – handlowych mieszkańców Przeworska, a także mieszkańców okolicznych miejscowości. Położenie obiektu zostało dokładnie przemyślane i zaplanowane z myślą o klientach. W okresie komercjalizacji dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić różnorodne sklepy, które zaspokoją potrzeby każdego klienta – wyjaśnia za pośrednictwem rzecznika Michał Osadczuk, Prezes Zarządu RockCapital.

Przeworsk wreszcie doczeka się obiektu, w którym pod jednym dachem, będzie można zrobić zakupy w sklepach różnych branż i skorzystać z usług. Będzie to z pewnością spore udogodnienie dla klientów, a dobry dojazd od ul. Krasickiego, Lubomirskich i drogi wojewódzkiej nr 835 ułatwi dotarcie do parku handlowego. Nie bez znaczenia jest peryferyjne położenie obiektu, bowiem ruch do niego nie spowoduje zakorkowania miasta. Bliskość dworca PKP to kolejny atut tej lokalizacji.

Mówi się także o drugim obiekcie, galerii handlowej, która ma powstać w budynku byłej kotłowni cukrowani w Przeworsku. Postaramy się zdobyć informacje w tym zakresie.
Redakcja TMP

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow