Przyjdź i zapytaj o Polskę

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Przyjdź i zapytaj o Polskę

21 grudnia mieszkańcy Przeworska i okolic będą mieli okazję dowiedzieć się co do zaoferowania ma partia Polska 2050 Szymona Hołowni. W ramach akcji „Tak, słucham” Przewodniczący Koła, Burmistrz Ustrzyk Dolnych Bartosz Romowicz spotka się z mieszkańcami.

Pierwsze wydarzenie rozpocznie się o godz. 8.45 na placu targowym przy ul. Kąty, gdzie będzie można porozmawiać o problemach mieszkańców, między innymi dotyczących kryzysu energetycznego oraz spróbować świątecznych pierników. Wydarzenie będzie trwało do godz. 10.30.

Drugie wydarzenie rozpocznie się o 12.30 i będzie spotkaniem z seniorami.

Około godziny 14, pod żółtym namiotem przed Restauracją ratuszową, będzie można wypić kawę lub herbatę i indywidualnie porozmawiać o programie partii Polska 2050 Szymona Hołowni.

 

Ostatnim wydarzeniem, którym jest otwarte spotkanie, odbędzie się o godz. 17.00 w restauracji Terapia (ul. Jana Kilińskiego 2). „Na nasze spotkania- w przeciwieństwie do spotkań partii rządzącej – nie obowiązują zapisy, a pytania nie są czytane z kartki. Nie dowozimy też nikogo autobusami, a spotkanie odbywa się niezależnie czy przyjdzie jedna osoba czy pełna sala. Każdy mieszkaniec jest dla nas tak samo ważny”- mówi Bartosz Romowicz, Burmistrz Ustrzyk Dolnych.

Przeworsk, to kolejne odwiedzane miejsce przez polityków partii Polska 2050 Szymona Hołowni. Wcześniej podobne spotkania odbyły się m.in. w Lesku, Sanoku i Dębicy.

Źródło: Polska 2050 Biuro Prasowe Regionu Podkarpackiego

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow