Przeworskie licytacje na rzecz WOŚP

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Przeworskie licytacje na rzecz WOŚP

W tym roku nie działał przeworski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale przeworszczanie bardzo chcieli  wesprzeć działania Fundacji Jurka Owsiaka. Zaczęło się niewinnie od drobnych licytacji na profilu przewodniczącego Rady Miasta Przeworska Tomasza Majby. Potem firmy i instytucje zgłaszały się same chcąc oferować swoje produkty lub usługi na licytację. Jedną z ostatnich i największych inwestycji jest licytacja instalacji fotowoltaicznej, którą zaoferowała  Firma elektryczna Speed Twoja Energia z Przeworska. 

Licytacja paneli fotowoltaicznych jak wszystkie inne, odbywa sie na facebookowym profilu Tomasza Majby. W opisie tej największej oferty możemy przeczytać:  29. finał WOŚP. Firma elektryczna Speed Twoja Energia z Przeworska, zajmująca się między innymi montażem instalacji fotowoltaicznych deklarowała się przekazać na licytacje instalacje fotowoltaiczną do 5 Kwp i cały dochód z tej transakcji przekazać na konto WOŚP! Od Firmy Speed Twoja Energia:"Panie Tomku Instalacja Fotowoltaiczna to odnawialne źródło energii. Robimy swoją domową tzw Elektrownie, chcemy przekazać na licytację Instalację do mocy 5Kwp, gdzie średnie zapotrzebowanie do domu jednorodzinnym jest właśnie od 3 do 5 Kwp, osoba wygrywająca licytację otrzymuje od Naszej firmy darmowy audyt energetyczny. Audytor z naszej firmy przyjeżdża na miejsce wylicytowanej instalacji i prowadzimy audyt odnośnie, gdzie najlepiej zamontować panele fotowoltaiczne, falownik itp. Ostatnie co najważniejsze audytor dobiera moc którą zainstalujemy u klienta. Instalacja 5Kwp kosztuje 17500zł czyli 3500zł za 1 kwp, oczywiście cały materiał i montaż po Naszej stronie, jeżeli klientowi który wylicytował instalacje, audytor wyliczy że ma zapotrzebowanie 4kwp to zamontujemy 4kwp.


Cały dochód z tej instalacji przekażemy na WOŚP !!!!!!! "

https://www.facebook.com/speed.montage

Ze względu na złożony charakter tej usługi, oraz niebagatelną kwotę proponuję szczegóły uzgadniać indywidualnie.
Jaromir Kotliński 723 098 912
koniec licytacji proponuje 14.03.2021 około godz 20:00
Zaczynamy od kwoty 8 000 zł!
Powodzenia


PS. uzgadniasz warunki, licytujesz, wygrywasz, płacisz za instalację fotowoltaiczną firmie Speed Twoja Energia , Firma Speed Twoja Energia wpłaca cały dochód na WOŚP!" 

 

To wspaniale przedsięwzięcie, jeśli ktoś planuje założenie paneli fotowoltaicznych może przy okazji wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. To wspaniały gest przeworskiej firmy, który bardzo popieramy! Zachęcamy do licytacji i udostępniania. Być może Państwo jeszcze nie zdecydowali się na fotowoltaikę, ale może ktoś ze znajomych zapragnie ekologiczną energię i pry okazji ogromne wsparcie WOŚP. 


TMP

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow