Prosimy o wsparcie dla Michalinki z Zarzecza

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Prosimy o wsparcie dla Michalinki z Zarzecza

Michalina urodziła się 29 września 2010 roku z wadą rozwojową głównych naczyń mózgowych -żyła Galena-grupa wad wrodzonych,  wynikających z nieprawidłowego rozwoju żyły wielkiej mózgu. 

W ciągu pierwszych 13-stu miesięcy swojego życia przeszła 10 skomplikowanych operacji neurochirurgicznych z dużymi powikłaniami.

Obecnie ma wodogłowie z założoną zastawką komorowo-otrzewnową, rozległe uszkodzenie w mózgu, porażenie lewostronne, padaczkę oraz autyzm. W związku z powyższym jest osobą niepełnosprawną intelektualnie i ruchowo-nie chodzi.

Dużą szansą by Michalina samodzielnie chodziła jest operacja rekonstrukcji stopy z przeszczepem z biodra dziewczynki. Bardzo by to ułatwiło jej codzienne i tak trudne życie. 


Operację zdecydowali się przeprowadzić lekarze z PRO-Famil w Rzeszowie, z którymi rodzina Michalinki współpracuje od kilku lat, jednakże problem w tym, że tego typu operacja nie jest refundowana przez NFZ w Szpitalu Specjalistycznym,  koszt jej przeprowadzenia wynosi 5 500zł, które rodzice musieliby ponieść sami.


Niestety rodzinie dziewczynki bardzo trudno zdobyć takie pieniądze, gdyż miesięczne ponoszą duże wydatki związane z lekami, rehabilitacjami , pieluchami czy  innymi niezbędnym rzeczami dla córki.

Dlatego rodzice Michaliny zwrócili się do Nas o pomoc w sfinansowaniu operacji .


Rodzice wierzą, że dzięki pomocy i wsparciu finansowym uda się przeprowadzić operację i Michalinka otrzyma jeszcze szanse na radosne dzieciństwo i w miarę normalne życie.

Pomagam Michalinie on-line >

A może wolisz standardowy przelew?

PKO BP  74 1020 2528 0000 0702 0277 3166
Fundacja Sto Serc ul. Pszczyńska 25, 43-190 Mikołów
z dopiskiem: darowizna Michalina Kozłowska 184

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow