Pomoc dla szpitala nie ustaje!

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Pomoc dla szpitala nie ustaje!

Ciągle informujemy o pomocy płynącej do przeworskiego szpitala i medyków w nim pracujących z niemal każdej branży. Chociaż od początku pandemii w Polsce minęło już dwa miesiące, personel medyczny ciągle może liczyć na wsparcie od wdzięcznych ludzi i firm.


Serce rośnie, gdy widzimy jak wiele osób chce pomóc szpitalom. Pomoc płynie zewsząd! Od potężnych firm i bogatych ludzi, oraz od malutkich przedsiębiorstw i całkiem anonimowych darczyńców. Każdy chce jakoś wspomóc trzeszczący w szwach system opieki zdrowotnej, dla którego pandemia koronawirusa jest ogromnym sprawdzianem. Tym razem szpital powiatowy z Przeworska pochwalił się słodkimi prezentami od lokalnej firmy  -Dziękujemy za osłodzenie Naszego Szpitalnego życia. Dyrekcja i Pracownicy Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku składają serdeczne podziękowania dla: Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego i Usług Wielobranżowych BAMAL Sp. z o.o. za bezpłatne dostarczanie słodkich wypieków 
dla personelu medycznego Naszego Szpitala. Dziękujemy że wspieracie nas swoimi wyrobami – napisali pracownicy SP ZOZ, fotografując się ze słodkimi prezentami.

fot. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow