Plac zabaw na ul. Czarnieckiego już otwarty

Slide
Slide
Slide
Slide
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow

Plac zabaw na ul. Czarnieckiego już otwarty

Stworzona kolejna przestrzeń do aktywności i integracji to nowoczesny plac zabaw na ul. Czarnieckiego. O nowy wymiar tego terenu zawalczyli mieszkańcy przy ogromnym zaangażowaniu rady i zarządu osiedla nr 7, zbierając głosy do budżetu obywatelskiego. Jak bardzo plac ten był potrzebny świadczy frekwencja na wczorajszym, oficjalnym jego otwarciu. A na imprezę przybyły nie tylko dzieci, ale też rodzice i dziadkowie, którzy z radością i dumą patrzyli na swoje pociechy szlifujące umiejętności wśród kolorowych huśtawek, zjeżdżalni i elementów wspinaczkowych. 


Otwarcia placu zabaw dokonali: Przewodnicząca Zarządu Osiedla  Katarzyna Buczek, Radny Miasta Przeworska Wacław Krupa, Skarbnik Miasta Przeworska Dorota Jarosz. Ostatnie decydujące „cięcie” wstęgi należało do Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska. 


Wszystkie atrakcje wczorajszego wydarzenia: muzyka, moc zabawy, słodkości, loteria, byłyby niemożliwe, gdyby nie sponsorzy i zapobiegliwość organizatorów – dziękujemy! ❤


"Mam nadzieję, że tak przednia zabawa była nie tylko w dniu otwarcia, a nowy plac zabaw będzie dostarczał korzystającym z niego wiele niezapomnianych chwil każdego dnia – zaznacza Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska. Cieszę się, że wykonawca, tj. firma Apis Polska Sp. z o.o. z Jarosławia, wywiązała się ze swojego zobowiązania i realizowała zadania w terminie umożliwiającym skorzystanie przez naszych najmłodszych mieszkańców z osiedlowego placu zabaw jeszcze w okresie wakacyjnym. Dziękuję wnioskodawcy i wszystkim głosującym, a dzieciom, młodzieży i dorosłym życzę frajdy z korzystania z urządzeń".


Plac zabaw przy ul. Czarnieckiego, już ósmy plac na terenie naszego miasta, powstały w czasie kadencji Burmistrza Kisiela, wyposażony został w zestaw zabawowy, huśtawki, sprężynowce, zabawkę „kółko-krzyżyk”. Dla potrzeb siłowni zewnętrznej teren rekreacyjny wyposażony został w prasę nożną, wioślarza, orbitrek oraz rowerek. Powstało także boisko o nawierzchni z piasku wyposażone w siatkę do gier plażowych. Całość tworzy nowoczesną i komfortową strefę dla rodzinnego wypoczynku.

UM Przeworsk