Plac zabaw na ul. Czarnieckiego już otwarty

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Plac zabaw na ul. Czarnieckiego już otwarty

Stworzona kolejna przestrzeń do aktywności i integracji to nowoczesny plac zabaw na ul. Czarnieckiego. O nowy wymiar tego terenu zawalczyli mieszkańcy przy ogromnym zaangażowaniu rady i zarządu osiedla nr 7, zbierając głosy do budżetu obywatelskiego. Jak bardzo plac ten był potrzebny świadczy frekwencja na wczorajszym, oficjalnym jego otwarciu. A na imprezę przybyły nie tylko dzieci, ale też rodzice i dziadkowie, którzy z radością i dumą patrzyli na swoje pociechy szlifujące umiejętności wśród kolorowych huśtawek, zjeżdżalni i elementów wspinaczkowych. 


Otwarcia placu zabaw dokonali: Przewodnicząca Zarządu Osiedla  Katarzyna Buczek, Radny Miasta Przeworska Wacław Krupa, Skarbnik Miasta Przeworska Dorota Jarosz. Ostatnie decydujące „cięcie” wstęgi należało do Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska. 


Wszystkie atrakcje wczorajszego wydarzenia: muzyka, moc zabawy, słodkości, loteria, byłyby niemożliwe, gdyby nie sponsorzy i zapobiegliwość organizatorów – dziękujemy! ❤


"Mam nadzieję, że tak przednia zabawa była nie tylko w dniu otwarcia, a nowy plac zabaw będzie dostarczał korzystającym z niego wiele niezapomnianych chwil każdego dnia – zaznacza Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska. Cieszę się, że wykonawca, tj. firma Apis Polska Sp. z o.o. z Jarosławia, wywiązała się ze swojego zobowiązania i realizowała zadania w terminie umożliwiającym skorzystanie przez naszych najmłodszych mieszkańców z osiedlowego placu zabaw jeszcze w okresie wakacyjnym. Dziękuję wnioskodawcy i wszystkim głosującym, a dzieciom, młodzieży i dorosłym życzę frajdy z korzystania z urządzeń".


Plac zabaw przy ul. Czarnieckiego, już ósmy plac na terenie naszego miasta, powstały w czasie kadencji Burmistrza Kisiela, wyposażony został w zestaw zabawowy, huśtawki, sprężynowce, zabawkę „kółko-krzyżyk”. Dla potrzeb siłowni zewnętrznej teren rekreacyjny wyposażony został w prasę nożną, wioślarza, orbitrek oraz rowerek. Powstało także boisko o nawierzchni z piasku wyposażone w siatkę do gier plażowych. Całość tworzy nowoczesną i komfortową strefę dla rodzinnego wypoczynku.

UM Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow