Niespotykane samoloty nad Przeworskiem

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Niespotykane samoloty nad Przeworskiem

Nasz Czytelnik, pan Bartłomiej Rachfał po raz kolejny podzielił się z nami swoimi spostrzeżeniami. Tym razem na zdjęciach uchwycił nietypowe samoloty, które w piątek i sobotę można było zaobserwować na niebie. 


-Piszę do Państwa, przesyłając pewną ciekawostkę. Jak wszyscy wiemy, przyszło nam żyć w trudnym okresie, gdzie zapotrzebowanie na środki medyczne oraz przedmioty ochrony indywidualnej jest bardzo duże. Jednak nie tylko my mamy problem z zaspokojeniem potrzeb społecznych w tym zakresie. Każdy kraj w Europie od pewnego czasu stara się importować tego typu rzeczy z krajów Azjatyckich, natomiast jeśli nie jest w stanie sam dokonać transportów to prosi o wsparcie swoich sojuszników. W piątek i sobotę nad Przeworskiem można było zauważyć wzmożony ruch dość głośnych samolotów odrzutowych, latających z północnego-wschodu na południowy-zachód i odwrotnie. Byliśmy świadkami pomocy Rosjan dla mieszkańców Serbii. Ja w ciągu tych dwóch dni naliczyłem dwanaście transportów, w kilkugodzinnych odstępach. Przesyłam Państwu dokumentacyjne zdjęcie z samych sobotnich przelotów nad naszym powiatem, pozdrawiam!- napisał Pan Bartłomiej Rachfał.

Jak podaje nasz Czytelnik samoloty, które zaobserwował i uwiecznił na zdjęciach to wielozadaniowy, samolot transportowy radzieckiej konstrukcji Ilyushin IŁ-76

 

Fot. Bartłomiej Rachfał "EPRZ Spotting Team"

Dziękujemy, że czytasz mojprzeworsk.pl

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow