Niespotykane samoloty nad Przeworskiem

Slide
Slide
Slide
Slide
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow

Niespotykane samoloty nad Przeworskiem

Nasz Czytelnik, pan Bartłomiej Rachfał po raz kolejny podzielił się z nami swoimi spostrzeżeniami. Tym razem na zdjęciach uchwycił nietypowe samoloty, które w piątek i sobotę można było zaobserwować na niebie. 


-Piszę do Państwa, przesyłając pewną ciekawostkę. Jak wszyscy wiemy, przyszło nam żyć w trudnym okresie, gdzie zapotrzebowanie na środki medyczne oraz przedmioty ochrony indywidualnej jest bardzo duże. Jednak nie tylko my mamy problem z zaspokojeniem potrzeb społecznych w tym zakresie. Każdy kraj w Europie od pewnego czasu stara się importować tego typu rzeczy z krajów Azjatyckich, natomiast jeśli nie jest w stanie sam dokonać transportów to prosi o wsparcie swoich sojuszników. W piątek i sobotę nad Przeworskiem można było zauważyć wzmożony ruch dość głośnych samolotów odrzutowych, latających z północnego-wschodu na południowy-zachód i odwrotnie. Byliśmy świadkami pomocy Rosjan dla mieszkańców Serbii. Ja w ciągu tych dwóch dni naliczyłem dwanaście transportów, w kilkugodzinnych odstępach. Przesyłam Państwu dokumentacyjne zdjęcie z samych sobotnich przelotów nad naszym powiatem, pozdrawiam!- napisał Pan Bartłomiej Rachfał.

Jak podaje nasz Czytelnik samoloty, które zaobserwował i uwiecznił na zdjęciach to wielozadaniowy, samolot transportowy radzieckiej konstrukcji Ilyushin IŁ-76

 

Fot. Bartłomiej Rachfał "EPRZ Spotting Team"

Dziękujemy, że czytasz mojprzeworsk.pl