Malchus ma nowy teledysk

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Malchus ma nowy teledysk

Zespół, który ma swoje korzenie w Przeworsku tak pisze o swoim najnowszym klipie:  „Dziedzictwo Krwi" to trzeci teledysk promujący najnowszą płytę Malchusa – "Dziedzictwo". Klip został zrealizowany przez Krystiana Kłysewicza – członka Stowarzyszenia Przystanek Horyniec na terenie Gminy Horyniec Zdrój. Obraz przedstawia malownicze krajobrazy Roztocza Wschodniego nawiązując jednocześnie do krwawej historii tamtych terenów.  

Niedawno na portalu Twoje miasto Przeworsk informowaliśmy, że Radek Sołek pochodzący z Przeworska wraz ze swoim zespołem Malchus wydał nową płytę. http://mojprzeworsk.pl/2019/11/malchus-nowa-plyta/

Najnowszy album Malchusa “Dziedzictwo”, który miała premierę 11 listopada, opowiada o duchowych aspektach dnia codziennego oraz walce z przeciwnościami, z którymi mierzy się człowiek. 11 utworów wspólnie tworzyło czterech  muzyków: Radosław Sołek – gitara, wokal, który również odpowiada za muzykę i teksty; Rafał Ligęzka – gitara, Bartosz Tulik – gitara basowa, Tomasz Pyzia – perkusja.
Teraz przedstawiamy najnowszy teledysk, który stworzyła grupa. Słuchajcie udostępniajcie i pokazujcie światu!

 

 


BO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow