Malchus z nową płytą

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Malchus z nową płytą

Piętnaście lat temu w Przeworsku powstał zespół grający muzykę metalową – Malchus. Panowie nieprzerwanie od tego czasu oddają się swojej muzycznej pasji. Chociaż zmieniał się skład, priorytety, publiczność i miejsca w których grali, oni pielęgnowali metalową nutę. Teraz to już dorośli mężczyźni, zdecydowani, mężowie, ojcowie. Wiedzą czego chcą jak chcą i ile chcą- z tej chęci i miłości do metalu powstała nowa płyta „Dziedzictwo”, która swoja premierę miała 11 listopada 2019 roku .


Grupa powraca po dwóch latach od wydania albumu “UR”. Zespół nie ma wsparcia dużych wytwórni czy sponsorów, a mimo tego nagrywa kolejne albumy, których klimat został dostrzeżony nie tylko w Polsce, lecz także za granicą. Najbardziej prestiżowymi imprezami, na których zagrał Malchus to Rock for Eternity (Holandia), Break Your Neck (Holandia), Elements of Rock (Szwajcaria), Slot Art. Festival (Lubiąż), Fryyfest (Czechy), Światowe Dni Młodzieży (Kraków), Pol’And’Rock Festival [dawny Przystanek Woodstock] (Kostrzyn nad Odrą).


Najnowszy album Malchusa “Dziedzictwo”, który miała premierę 11 listopada, opowiada o duchowych aspektach dnia codziennego oraz walce z przeciwnościami, z którymi mierzy się człowiek. 11 utworów wspólnie tworzyło czterech  muzyków: Radosław Sołek – gitara, wokal, który również odpowiada za muzykę i teksty; Rafał Ligęzka – gitara, Bartosz Tulik – gitara basowa, Tomasz Pyzia – perkusja.


– Wszystkie płyty Malchusa charakteryzuje mocne gitarowe brzmienie z nieprzewidywalnymi aranżacjami. Tym razem rockowo-metalowe uderzenie udekorowane zostało instrumentami kojarzonymi z muzyką ludową. Utwory jednak nie są nimi przesycone, co powoduje, iż nie można ich stylu włożyć do „folk-metalowej” szufladki – opisuje swoją nową płytę zespół. 


Niebawem ukaże się lista miast, do których zespół zawita w 2020 r. promując nowe wydawnictwo na żywo. Wwydawcą  płyty jest NaszSklep pochodzący z Gdańska.

 

Malchus „Dziedzictwo wojny” :

https://www.youtube.com/watch?v=EFXtiz_y2Rk&feature=emb_title
Lista Utworów:
Przypadek 0 
Dolina 
Przedstrach 
Rozpoznanie 
Dziedzictwo Wojny 
Ciało i Krew 
Dziedzictwo Krwi 

Nadzieja nie umiera 
Niewinny 
Dziedzictwo Zwycięstwa 

 


Zespołowi  życzymy wspaniałych koncertów, wiernych fanów, niesłabnącej inspiracji i kolejnych 15 lat z muzyką w tle.


BO

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow