Łóżka dla oddziału Położniczo – Ginekologicznego

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Łóżka dla oddziału Położniczo – Ginekologicznego

Na świeżo wyremontowanym oddziale Położnicz o- Ginekologicznym przeworskiego szpitala ciągle zalegały stare łóżka, które nijak miały się do nowych ścian i nowoczesności, która zawitała na oddziały, gdzie zaczyna się życie. Teraz jest inaczej! Może znajdą się inni przedsiębiorcy, którzy zechcą wesprzeć przeworską lecznicę. 

Pod koniec listopada na Oddziale Ginekologiczno – Położniczym w SP ZOZ Przeworsk skończył sie remont, jednak do pełni szczęścia brakowało nowoczesnego wyposażenia w postaci specjalistycznych łóżek. Na takowe znalazł się sponsor –  Dyrekcja i Pracownicy Oddziału Położniczo-Ginekologicznego oraz Oddziału Neonatologicznego SPZOZ w Przeworsku składa serdeczne podziękowanie dla: Pani Małgorzaty Szpejankowskiej – Prezesa Zarządu oraz Pracowników Banku Spółdzielczego w Przeworsku za wsparcie finansowe przeznaczone na zakup łóżek dla Oddziału Położniczego. Świadomość, że w tym niezwykle trudnym okresie możemy liczyć na wsparcie ludzi dobrej woli, stanowi dla nas nieocenione źródło nadziei, optymizmu i sił do dalszej pracy.  Dziękujemy! – czytamy w komunikacie szpitala.

Może z podobną inicjatywą wyjdą inni przeworscy przedsiębiorcy. Wszak na podstawie prawa podatkowego i obowiązujących  przepisów  i zasadach w nich obowiązujących można takową darowiznę odliczyć od podatku, a nowe łóżka na oddziale dla najmłodszych pacjentów i ich mam zostaną na długo.  


TMP

Fot. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow