Kolejne instytucje wspierają przeworski szpital

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Kolejne instytucje wspierają przeworski szpital

Na fanpage przeworskiego Szpitala pojawiają się kolejne podziękowania dla instytucji za okazane wsparcie w tym trudnym czasie walki z koronawirusem. Ogromna pomoc płynie do naszego szpitala z każdej strony. Serce rośnie! 


– Składamy serdeczne podziękowania dla Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Podkarpackiej reprezentowane przez Pana Kamila Płoskonia i Macieja Szewczyka za przekazanie: 300 sztuk maseczek,  25 szt. przyłbic, oraz kwoty 500 zł- czytamy w komunikacie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku.


Kolejny komunikat SP ZOZ jest równie pozytywny – Wsparcie dla Naszego Szpitala  płynie z każdej strony! Bardzo dziękujemy!  Fundacji Siepomaga za: 1000 szt. maseczek FFP2, 800 szt. rękawiczek,  400 szt. czepków,  400 szt. ochraniaczy na buty,  120 kombinezonów, 80 przyłbic. Castorama:  1600 maseczek ochronnych,  200 przyłbic, 10 płynów do dezynfekcji.


Wcześniej na naszej stronie  pisaliśmy o ogromnym wsparciu z Fundacji 4F:
http://mojprzeworsk.pl/2020/05/ogromna-pomoc-4f-dla-przeworskiego-szpitala/


W tym  trudnym czasie walki z pandemią każda pomoc jest na wagę złota! Pamiętajmy o tym, gdy to wszystko się skończy i wpierajmy tych, którzy wspierają teraz.  Dobro musi wracać.


 

Fot. Fanpage przeworskiego Szpitala

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow