Kolejne instytucje wspierają przeworski szpital

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Kolejne instytucje wspierają przeworski szpital

Na fanpage przeworskiego Szpitala pojawiają się kolejne podziękowania dla instytucji za okazane wsparcie w tym trudnym czasie walki z koronawirusem. Ogromna pomoc płynie do naszego szpitala z każdej strony. Serce rośnie! 


– Składamy serdeczne podziękowania dla Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Podkarpackiej reprezentowane przez Pana Kamila Płoskonia i Macieja Szewczyka za przekazanie: 300 sztuk maseczek,  25 szt. przyłbic, oraz kwoty 500 zł- czytamy w komunikacie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku.


Kolejny komunikat SP ZOZ jest równie pozytywny – Wsparcie dla Naszego Szpitala  płynie z każdej strony! Bardzo dziękujemy!  Fundacji Siepomaga za: 1000 szt. maseczek FFP2, 800 szt. rękawiczek,  400 szt. czepków,  400 szt. ochraniaczy na buty,  120 kombinezonów, 80 przyłbic. Castorama:  1600 maseczek ochronnych,  200 przyłbic, 10 płynów do dezynfekcji.


Wcześniej na naszej stronie  pisaliśmy o ogromnym wsparciu z Fundacji 4F:
http://mojprzeworsk.pl/2020/05/ogromna-pomoc-4f-dla-przeworskiego-szpitala/


W tym  trudnym czasie walki z pandemią każda pomoc jest na wagę złota! Pamiętajmy o tym, gdy to wszystko się skończy i wpierajmy tych, którzy wspierają teraz.  Dobro musi wracać.


 

Fot. Fanpage przeworskiego Szpitala

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow