IV Przeworskie Mikołajki już za nami

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

IV Przeworskie Mikołajki już za nami

To było wyjątkowe niedzielne popołudnie w Hala Sportowa im. Tadeusza Ruta w Przeworsku w okolicach której ciężko było znaleźć jakiekolwiek miejsce do zaparkowania pojazdu.

Wszystko za sprawą wizyty Świętego Mikołaja, który od 2017 roku zawsze początkiem grudnia przybywa do naszego miasta. Kilka minut po godzinie 16, maskotka MOSiRu, przeworski słonik Trąbalek, wyszedł naprzeciw zacnemu gościowi i wprowadził go do hali na spotkanie z tłumem podekscytowanych dzieci. W oczekiwaniu na tę chwilę, wszyscy obecni mogli oklaskiwać i podziwiać świetne występy artystyczne najmłodszych z przeworskich przedszkoli i szkół, a także korzystać z wielu atrakcji zlokalizowanych wokół głównej sceny takich jak m.in.: dmuchane place zabaw, kącik dekoracyjny, mikołajkowa fotobudka, animacje, konkursy czy malowanie twarzy.

W tle imprezy pomagaliśmy Poli Matuszek, zakupując pluszaki, które cieszyły się ogromną popularnością o czym świadczą pełne datków puszki.

IV Przeworskie Mikołajki przeszły już do historii.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i uświetnienia tego sporego wydarzenia. Dziękujemy Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska za współorganizację i współfinansowanie imprezy, jak również partnerom wspierającym:

Zakład Kamieniarski Paweł Kucab,

PPUH Tozamet Tomasz Wajda,

Feniks Clinic,

Restauracja U Teresy,

grupie Emigracja OP 1945.

Podziękowania składamy dla dyrektorów i nauczycielek z Przedszkola Nr 2, Przedszkola Nr 3 oraz Szkoły Podstawowej Nr 1 w Przeworsku, za przygotowanie najmłodszych, którzy zachwycili wszystkich wspaniałymi występami artystycznymi.

Na koniec serdecznie dziękujemy Wam, Drodzy Rodzice i Dzieci, za tak liczną obecność oraz za każde ciepłe słowo, które usłyszeliśmy tego niedzielnego popołudnia.

Poniżej kilka zdjęć z imprezy:

Źródło: MOSiR Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow