Internetowi eksperci – epidemiolodzy, konstytucjonaliści i społecznicy

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Internetowi eksperci – epidemiolodzy, konstytucjonaliści i społecznicy

Polacy mają tendencję do utożsamiania się z sukcesem, ostatnio wszyscy znają się na tenisie za sprawą Igi Świątek. Na prawie też, po tym jak Prezes Rady Ministrów – Mateusz Morawiecki ogłosił nakaz noszenia maseczek w przestrzeni publicznej. Jednak prym wiodą Internetowi wirusolodzy. Oni zrobili badania i wiedzą, że noszenie maseczek zniszczy nasze płuca, szczepionki na pewno są złe, bo są i już, a koronawirus został wymyślony i nie istnieje.


Jedną z takich ekspertek jest mieszkanka powiatu przeworskiego, która żeby głosić swoje ideologie założyła fanpage w Internecie. Ileż razy Pani pisała do nas protestując przeciwko publikowaniu informacji dotyczących koronawirusa. Kobieta udziela się w mediach społecznościowych i oburza kolejnymi informacjami dotyczącymi pandemii.  Tacy jak Pani Estera podnoszą, że szczepionki są złe, a koronawirus został wymyślony przez kogoś tam, po coś tam. 

Pani cały czas chce się spotkać ze wszystkimi i próbuje przekonać ich do swoich racji. Tylko gdyby się z Panią nie zgodzić, to na pewno nie zostaniemy potraktowani jako równi sobie. 


U nas nie pracuje żaden epidemiolog i konstytucjonalista. Jednak lekarze z jakiegoś powodu podczas operacji zawsze mają maseczkę na twarzy. W sumie to nie wiadomo po co. Niby tacy mądrzy, a zakładają te maseczki i co sobie myślą, że one chronią? No nie chronią, w końcu ludzie tacy jak Pani Estera twierdzą, że nie chronią, to przekazujemy to wszystkim  lekarzom, żeby ich już nie nosili! Bo to bzdura i ograniczenie ich wolności!  Niech medycy i naukowcy lata badań wyrzucą do kosza, bo tacy jak Pani Estera przeczytali w Internecie, że maseczki są złe dla płuc, więc niech lekarze sobie to zapamiętają. Przedstawiciele świata medycyny też często wypowiadają się w Internecie i powtarzają, że największą „wadą” szczepionek jest ich skuteczność. Nauka poszła do przodu, ludzie nie chorują, a nam medycy ciągle próbują wmówić, że te szczepionki są dobre. Pani Ekspert facebookowy twierdzi, że nigdy nie spotkała nikogo chorego na krztusiec, polio czy gruźlicę. To może niech lekarze przestaną nas szczepić!


Pani Estera twierdzi, że koronawirus to ściema i czas zakończyć "plandemię". 


W takim razie antycovidowcy zapraszamy do szpitala, powiemy wszystkim chorym z potwierdzonym koronawirusem, żeby nie udawali i skończymy tę szopkę. Tym ludziom pod respiratorami też tak powiedzmy i już będzie przepięknie. Będziemy umierać tylko na raka, zawał serca, ginąć w wypadkach, lub umierać, bo tak trzeba w starszym wieku. 


Niech się lekarze w końcu zreflektują i posłuchają rad Pani Estery, bo Pani Estera przeczytała kilka artykułów w sieci i Pani Estera rzuciła na kolana wszystkich medyków i naukowców. 


Na koniec dodamy, iż dla ludzi używających rozumu i wierzących przede wszystkim w naukę, antycovidowcy to antyinteligenci, którzy swą wiedzę czerpią nie ze specjalistycznych fachowych źródeł, a chyba od średniowiecznych wróżbitów, manipulantów, a może nawet elfów. 


Pani Estero nie spotkamy się z Panią, dla nas to strata czasu, a jeśli nie podobają się Pani rzekomo nieprawdziwe informacje o koronawirusie prosimy o wyłączenie Internetu oraz odłączenie telewizora i zapraszamy do jakiejś relaksującej książki, najlepiej obyczajowej. 


TMP

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow