B&P Engineering jako pierwsi na Podkarpaciu wykonują masowe szczepienia

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

B&P Engineering jako pierwsi na Podkarpaciu wykonują masowe szczepienia

Przeworska firma B&P Engineering jako pierwsza na Podkarpaciu wykonuje masowe szczepienia przeciwko COVID19.


Koronawirus wszystkim nam dał się we znaki. Coraz więcje osób chce wrócić do normalności, a w tym momencie możemy to zrobić tylko szczepiąc sie przeciw COVID19. Jedna z największych przeworskich firm B&P Engineering weszła we współpracę z Centrum Medycznym Medyk z Rzeszowa i prowadzi szczepienia masowe dla swoich pracowników i ich rodzin. 

B&P Engineering o masowych szczepieniach na terenie swojego zakładu poinformowało na swoi fanpage -W trosce o zdrowie naszych pracowników i ich rodzin, wspólnie z Centrum Medyczne MEDYK
, jako pierwsi na Podkarpaciu zorganizowaliśmy punkt masowych szczepień przeciwko COVID-19. Pracownicy i ich rodziny zostali zaszczepieni szczepionką firmy Pfizer.
Zadbaliśmy również o mieszkańców Przeworska i okolic udostępniając punkt masowych szczepień także dla nich, który znajduje się przy ulicy Lubomirskich na terenie byłego WSK (budynek B4, możliwość zaparkowania przy budynku). Osoby zainteresowane szczepieniem mogą zarejestrować się przez system bądź infolinię CM MEDYK. 
Personel medyczny firmy CM Medyk zadbał o wszelkie formalności, zachowanie bezpiecznego dystansu oraz sprawne przeprowadzenie zabiegu.
Punkt szczepień został zorganizowany w sekcjach:
– rejestracja
– dwie poczekalnie
– dwa punkty kwalifikacji lekarskiej
– dwa miejsca zabiegowe
„Naszym priorytetem jest zapewnienie pracownikom i ich rodzinom jak najszybszej, bezpiecznej i komfortowej możliwości zaszczepienia się. Szczepienie kolejnych grup wiekowych zostanie przeprowadzone w taki sam sposób – szybko, sprawnie i bezpiecznie. Chciałbym bardzo podziękować CM MEDYK za aktywną pomoc w tej, jakże ważnej dla wszystkich kwestii” – mówi Dyrektor HR Witold Orłowski. Tylko zaszczepienie się gwarantuje szybko powrót do normalności za jaką wszyscy tęsknimy.


TMP


Fot. Facebook  B&P Engineering

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow