Bajkowe przedszkole ZAMKNIĘTE od dzisiaj – powodem koronawirus

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Bajkowe przedszkole ZAMKNIĘTE od dzisiaj – powodem koronawirus

Niestety kolejne osoby w Przeworsku mają pozytywny wynik testów na koronawirusa. Wiadomość o tym rozeszła się w Przeworsku już  w środę. Powiatowa Stancja Sanitarno Epidemiologiczna w Przeworsku wydała decyzję o zamknięciu prywatnego Bajkowego Przedszkola. Zarażeni to rodzice jednego z maluchów.


Zastępca Burmistrza w Przeworsku Wojciech Superson potwierdził decyzję o zamknięciu Bajkowego Przedszkola w przeworskim sanepidzie- Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej potwierdził, iż pozytywny wynik mają dwie osoby związane z przedszkolem. Przedszkole od dnia dzisiejszego tj. 25/06/2020 zostaje zamknięte- powiedział. 


Sanepid nie podaje żadnej oficjalnej informacji. Jednak pozostaje pytanie dlaczego nie nałożono kwarantanny na osoby, które przez cały tydzień chodziły do kościoła, gdzie był zarażony ksiądz. Mamy teraz kolejne zarażenia. Co z osobami, które miały kontakt z zarażonymi rodzicami. Czy też mają po prostu się obserwować czy się dobrze czują i zarażać kolejne osoby?  Czy nikt nie zareaguje w porę, żeby zapobiec sytuacji jaka mam miejsce w powiecie jarosławskim? 


BO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow