Akcja przeworskiego szpitala #wykręcamywirusa

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Akcja przeworskiego szpitala #wykręcamywirusa

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku wspólnie z Oddziałem Neurologicznym i Udarowym zapraszają do udziału w akcji  #wykręcamywirusa.

Naszym celem jest zebranie dodatkowych funduszy na środki ochrony osobistej dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w majowym wyzwaniu rowerowym. Realizowany przez nas projekt zakłada pokonanie rowerem wcześniej zadeklarowanego dystansu oczywiście z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących ograniczeń.  Wszystkich, którzy zechcą wesprzeć Nasz Szpital zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej: https://spzoz-przeworsk.konfeo.com  zadeklarowania dystansu i zakupu wybranych cegiełek.  Każdy uczestnik akcji zostanie wyróżniony wyjątkowym spersonalizowanym medalem.

Jednocześnie zachęcamy uczestników do przesyłania zdjęć oraz filmów z trasy z opisem zawierającym nasze hasło: #wykręcamywirusa na e-mail: wykrecamywirusa@spzoz-przeworsk.pl

Materiały te zostaną opublikowane na fanpage’u szpitala: Fanpage

Osoby oraz firmy zainteresowane objęciem patronatem naszej akcji proszone są o kontakt e-mailowy: sekretariat@spzoz-przeworsk.pl lub telefoniczny 16 649 15 46.

Link do filmu promującego naszą akcję, zachęcamy do udostępniania FILM

Nasz Oddział Udarowy został wielokrotnie uhonorowany certyfikatami światowej inicjatywy Angel oraz Europejskiego Towarzystwa Neurologicznego, jako rekomendowany do leczenia chorych z udarem mózgu. Szczycimy się, że mamy bardzo dobre wyniki w leczeniu trombolitycznym – jedynym skutecznym leczeniu udaru, który daje szanse pacjentowi nie tylko na życie, ale również na sprawność.

Czynnikiem najważniejszym jest czas, w jakim podamy pacjentowi lek. Podejrzenie czy też zakażenie wirusem SARS-CoV 2 nie może być czynnikiem opóźniającym leczeniu, ale jednocześnie musimy dbać o bezpieczeństwo personelu oraz pozostałych pacjentów. Każdego chorego musimy traktować, jako potencjalnie zarażonego, co powoduje zwiększone zapotrzebowanie i zużycie środków ochrony osobistej.

Tak więc, wejdź na naszą stronę, zarejestruj się, wybierz cegiełkę, zadeklaruj dystans, wsiądź na rower i kręć po medal…

”Zakręćcie z nami i dla nas”

 

Grzegorz Jedynak                                                      dr n. med. Anna Kozak-Sykała

Dyrektor SPZOZ Przeworsk                                     ordynator oddziału neurologicznego i udarowego

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow